Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4149
12.06.2007р. |
Іспанський досвід для українських виробників

З початку лютого цього року в Україні працює офіційне представництво іспанської компанії Fibosa– потужного виробника обладнання, установок і заводів для м’ясної, сироробної та галузей харчової промисловості. Деніс Еспінос, регіональний менеджер у країнах Східної Європи, який представляв продукцію компанії на цьогорічному „Інпродмаші-2005”, розповів про компанію.

– Компанія Fibosa була створена у 1980 році у іспанському місті Жирона. Перші десять років обсяги підприємства були відносно невеликі, згодом почали збільшуватися. Початково фірма виготовляла обладнання для виробництва сиру. А вже з 1999 року було вирішено об’єднати декілька компаній в одну. Зараз існує 7 фабрик, що належать компанії Fibosa, – шість розташовані в Іспанії, одна – в Італії. Кожна фабрика відповідає за конкретне виробництво: одна спеціалізується на обладнанні для виробництва сиру і молока, друга відповідає за автоматичні лінії, третя – виробляє пакувальні машини і продукує різноманітні види упаковок. На решті фабрик займаються технологічною обробкою м’яса, обладнанням для виготовлення сосисок, ковбас, виробництвом аксесуарів (візків, ножів). Компанія не лише виготовляє і продає готове обладнання, але й проектує його відповідно до побажань клієнта.

Скільки часу Fibosa працює на ринку України?

– У 1990 році з’явилося представництво в Росії, і лише в лютому цього року – в Україні. Представництва створюємо з метою розширення ринку,  так, вже розпочалася експансія на ринки Польщі, Румунії. Що ж до України, то тут офіційним представником компанії Fibosa є компанія „Агростар”. Також у Києві розташований сервісний центр, який виконує монтаж та сервісне обслуговування обладнання.

– Які перспективи ринку обладнання для харчової промисловості ви бачите в Україні?

– Наше керівництво вважає, що є сенс працювати в Україні. До прикладу, лише за перші шість місяців роботи ми підписали контракти 7 мільйонів євро. Нині ми лише починаємо торгувати обладнанням для переробки м’яса та хліба, але судячи зі всього, маємо є гарні перспективи. Fibosaпропонує обладнання різного розміру і потужності – від маленької настільної м’ясорубки до складної лінії для масового виробництва продуктів. „Інпродмаш-2005” – перша виставка, у якій ми беремо участь. Але у планах – й інші експозиції.

– Розкажіть, будь ласка, детальніше про продукцію компанії.

– Основний напрямок діяльності – проектування та виробництво комплектних заводів для виготовлення хлібних продуктів, переробки молочної та м’ясної сировини, а саме: лінії первинної переробки свинини, яловичини, птиці та риби, машинне обладнання для виробництва ковбас (моноблочні та автоматичні м’ясорубки), кутери з обертовою чашею, мішалки, наповнювачі. Окрім цього, ми пропонуємо гідравлічні шприци високого тиску, сушарки для ковбас та сиру, термоформувальні системи, горизонтальні та вертикальні пакувальні машини, компактне холодильне обладнання, панелі та двері, апарати для термозварювання, вакуумні пакувальні машини. Компанія Fibosa також розробляє проекти нових ліній для виготовлення різноманітних м’ясопродуктів і здійснює реконструкцію та модернізацію вже існуючого.

– Як ви позиціонуєте себе і ваших конкурентів?

– Розпочавши роботу, ми зрозуміли, що достатньо багато українських підприємств, значна частина яких розміщена в Києві, виготовляють обладнання для харчової промисловості. Та все-таки Fibosaпропонує багаторічний досвід та неабияку якість обладнання. Багато виробників погодяться, що краще переплатити, але працювати на якісному обладнанні. Проте, нам завжди цікаво спілкуватися з конкурентами – і українськими, і іноземними, а знати їхню продукцію це навіть корисно для нас.

Компанія „Агростар”, яку на „Інпродмаші-2005” представляв менеджер з маркетингу Денис Князев, крім обладнання Fibosa експонувала німецькі хімічні засоби очищення та дезінфекції для харчової та переробної промисловості торгової марки Calgonit. 

Денис Князев: „Засоби, які ми пропонуємо клієнтам, призначені для очищення та дезінфекції тари, ємкостей, трубопроводів та іншого обладнання, а також підлоги та стін на виробництвах харчовій промисловості.

Засоби мають різну хімічну основу – кислотну, лужну та нейтральну. Широка сфера їхнього застосування дозволяє максимально продуктивно проводити роботи з очищення обладнання та різноманітних поверхонь від органічних та неорганічних забруднень. Дезінфікуючі засоби на основі надоцтової (пероцтової) кислоти, солей амонію чи лугу забезпечують ефективне знищення бактеріальної, грибкової та дріжджової мікрофлори. Фахівці нашої компанії готові в індивідуальному порядку скласти план гігієни для кожної ділянки виробництва.

Продукція Calgonit є широковідомою у західноєвропейських країнах. Нею користуються провідні виробники м’ясної, молочної та пивоварної промисловостей таких країн, як Німеччина, Франція, Швейцарія, Іспанія, Бельгія, Голландія, Швеція, Норвегія. Препарати Calgonit застосовують підприємства Канади, Австралії, Таїланду та Шрі-Ланки. З-посеред країн СНД продукція торгової марки має попит у Росії та Литві.

„Агростар” розробляє та пропонує не лише окремі засоби, але й схеми їх комбінованого використання для досягнення оптимального ефекту очищення та дезінфекції, а також необхідне для цього обладнання. Уся продукція вироблена за системою якості ISO 9001 і сертифікована в Україні.

Чи в Україні виробляються такі засоби? Так, є фірми, які займаються виготовленням подібної хімії на Україні, але, на жаль, в нас через низьку якість інгредієнтів та обладнання, кінцевий продукт теж низької якості. А якщо обладнання завозити, це збільшить собівартість, що є невигідним для виробників.

Клієнтами компанії в Україні є такі відомі підприємства, як „Білосвіт-Умань”, „Євро-продукт” та інші. Ми пропонуємо індивідуальний підхід, виїзд на підприємство, проводимо презентацію, маємо гнучку політику цін.

Розмовляла Уляна ЧУБА

 

Теги та ключові фрази
Fibosa, агростар Fibosa, іспанські оліїї на українському ринку, іспанські фірми україні, іспанські фірми в україні, денис князев калгонит, іспанські фірми україна, український виробник обладнання для виробництва сиру, обладнання для ковбасного виробництва м"ясорубки, компанії україни які займаються виробництва сиру
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

27.12.2010р.

«Культурне» кисломолочне виробництво

Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.