Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

7428
12.06.2007р. |
„Весь світ харчування” у межах одного залу

Цьогорічний форум виробників продуктів харчування, напоїв, інгредієнтів й устаткування для супермаркетів за кількістю експонентів та відвідувачів дещо не дотягував до задекларованого всеохопного визначення. Та попри це, захід все ж таки став для учасників та гостей черговою нагодою і на людей подивитися, і себе показати, а поміж тим, і ділові контакти зав’язати.

Понад 190 компаній з України та різних куточків світу взяли участь у VIIIфорумі „Весь світ харчування-2005”. У чотириденну програму роботи форуму організатори включили проведення наукового семінару „Їжа XXI сторіччя”, на якому обговорювалися перспективні технології, нові продукти, системи безпеки та проводилися професійні дегустаційні конкурси. А крім цього відбулася дводенна конференція молочарів з іноземною участю „Молочний світ 2005” (звіт про конференцію читайте на Стор.)

Топографія учасників вражала: виробники з України, Литви, Болгарії, Білорусі, Росії, Німеччини, Голландії, Бельгії, Франції, США, Польщі, Єгипту, Швейцарії, Шрі-Ланки, Індії, Австрії, Нідерландів, Туреччини, Великобританії, Італії, Іспанії, Сирії, Словенії, Аргентини, Кореї, Азербайджану, Вірменії, Угорщини, Японії, Румунії тощо. Експонувалася продукція таких китів харчової промисловості, як Запорізький олієжировий комбінат, „Екологічні продукти”, „Санта Бремор”, Харківський жировий комбінат, Шосткинський молочний комбінат, Львівський жировий комбінат, „Пілснер-Україна”, „Даніка Фуд”  тощо.

Було там багато того, що передує виготовленню готової продукції, зокрема, харчові добавки, обладнання, нові технології.

Нову ресурсозбережувальну технологію очищення олії за допомогою препарату „Фосфоліосорб” представило ДП „ХімТехІнвест”. Ігор Швидкий, головний технолог підприємства розповів, що препарат розроблено для ефективнішого абсорбування фосфоліпідного комплексу та інших речовин, що містяться в оліях: воску, слизу, фарбувальних речовин. Технологія дає змогу відмовитися від енергомістких стадій класичної рафінації: нейтралізації у мильно-лужному середовищі, водяного промивання, високотемпературного сушіння, відбілювання та виморожування. За словами пана Ігоря, такий метод очищення вже успішно використовується на деяких підприємствах олієжирової галузі України та країн СНД, а препарат „Фосфоліосорб” протестований та схвалений для використання у харчовій промисловості. Компанія „ХімТехІнвест” працює у галузі національних технологій і розробляє нові технології не лише для харчовиків, а для виробників нафтогазового комплексу.

Іншу прогресивну технологію виробництва харчових порошків і шматочків представила компанія „Харчові технології” з Харківської області. Технологи компанії використовують для виробництва активаційний метод сушіння (одночасне подрібнення та зневоднення сировини), який не має аналогів в Україні. Такий метод дає змогу зберегти натуральний колір, смак та аромат, а також максимальну кількість вітамінів та інших корисних речовин. Компанія володіє заводом, розташованим у екологічно сприятливому районі Харківської області, власною дослідницькою лабораторією, а також рядом служб, відповідальних за збут і зворотний зв’язок. Продукція „Харчових технологій” застосовується у харчовому, парфумерно-косметичному виробництві, гомеопатії, виробництві лікувально-профілактичних препаратів та кормів для тварин.

Широкий асортимент натуральних та водорозчинних прянощів, сумішей спецій, різнобарвних кунжутних обсипок, функціональних білкових сумішей, фосфатних засобів, комплексних сумішей для виробництва м’ясопродуктів, маринадів, засобів для декорування та виробництва рибних пресервів, пришвидшувачів дозрівання представив на форумі ТзОВ „Слов’янський дім „Співдружність”, який є офіційним представником ТОВ „Інтер-Технологія”. Олександра Шабанова, технолог компанії, підкреслила, компанія займається виробництвом та збутом інгредієнтів для м’ясопереробної, хлібобулочної та рибопереробної промисловості в країнах СНД.

Чи не єдиним представником виробників сухих продуктів на форумі був український завод „Овостар”, який експонував сухі яєчні продукти – яєчний порошок, сухий яєчний жовток, сухий яєчний білок, а також рідкі яєчні продукти. Керівник відділу маркетингу Ірина Титенко наголосила, що при виготовленні яєчного порошку не використовується жодних добавок чи інших консервантів. Завод має власну сировинну базу і працює поки що на внутрішній ринок.

„Ми підтримуємо вітчизняного виробника”, – заявила Світлана Клімова, завідувачка лабораторії прикладних технологій в „Українській продовольчій компанії”, яка постачає харчові інгредієнти з 1994 року та розробляє рецептури. Нині підприємство – торговий представник багатьох світових лідерів – виробників харчових добавок і хімічної сировини. Продукція компанії призначена для всіх галузей харчової промисловості.

Підприємство „Аверс плюс” представило на форумі замінники цукру, лимонну та аскорбінову кислоту, екстракти пряно-гірких рослин, натуральні барвники, антиоксиданти, аромати та натуральні екстракти з морепродуктів та м’яса. Менеджер з продажу Людмила Павловські зазначила, що „Аверс плюс” реалізує також плівку для маркування та датування на упаковках продуктів харчування.

Активно працював протягом чотирьох днів виставки стенд створеної у 2005 році компанії „РохаУкраїна”. Директор Світлана Гончарук, яка вже не перший рік займається ринком барвників, розповіла, що виставкою задоволена – вдалося налагодити цікаві ділові контакти, а й спектр відвідувачів відповідав напряму діяльності компанії. На цьогорічному форумі компанія представила дві торгові марки: „Екоресурс” (російські натуральні барвники) та Roha Dyechem (індійські синтетичні барвники). В асортименті компанії понад 1000 найменувань барвників: для олієжирової та кондитерської галузі, для виробництва напоїв та інших харчових продуктів. Звичайно, натуральні барвники призначені для усіх галузей харчової промисловості, а синтетичні лише для кондитерки та напоїв. „Власне, ця виставка по-своєму результативна, хоча радше іміджева, ніж комерційна. Нині ми орієнтовані на просування компанії, презентацію своїх напрямків, цінової політики і асортименту. Широка спеціалізація, широкий вибір барвників, які застосовуються всюди, – не лише в харчовій промисловості, а й у фармацевтиці, лакофарбовій галузі – це те, що вигідно відрізняє нас від інших”, – додає пані Світлана.

Компанія Левєофіційний дистрибутор російського концерну World Market, заекспонувала на форумі ароматизатори. На ринку України „Лев” вже понад 6 років пропонує асортимент рідких термостійких ароматизаторів для виробництва молочних, кондитерських та хлібобулочних виробів, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв, майонезів, кетчупів.

Фірма „Еколан” представила стабілізаційні системи Pectaconдля кондитерських виробів, молочних продуктів та морозива від компанії Acatris (Нідерланди). Менеджер з продаж і технолог фірми Світлана Гавриш розповіла, що запропоновані стабілізаційні системи вироблені з використанням натуральних згущувачів – пектину, натуральних камедей. Компанія „Еколан” надає високотехнологічну підтримку клієнтам, з виїздом на виробництво. Пані Світлана зазначила, що форум „Весь Світ Харчування”, в якому „Еколан” бере участь вже другий рік, дуже ефективний: „Це місце зустрічі з новими та постійними клієнтами, початок плідної співпраці; виставка – це робота на перспективу. Такі виставки виправдовують всі вкладені кошти, тому що виробник бачить нашу відкритість для спілкування і бізнесу. Для того, щоб мобільно реагувати на потреби ринку, форум відвідали наші закордонні партнери. Для них цей ринок зовсім новий. Партнерів цікавить різниця у смаках, сприйнятті, наданні переваг тій чи іншій продукції. У них, наприклад, не виробляють зефіру, згущеного молока, глазурованих сирків. Важко собі уявити, що у нас немає таких продуктів, а „Еколан” пропонує стабілізаційні системи для їх виробництва”.

Враження від форуму в експонентів залишилися різні – декого результати потішили, а дехто розраховував на більше. Та, мабуть, ніхто не залишився незадоволений, бо майже всі учасники обіцяли приїхати наступного року.

Уляна Чуба

 

Теги та ключові фрази
презентація харчові добавки у продуктах харчування, оліє-жировий комбінат у львові, еколан інгредієнти отзывы, російський концерн World Market, презентація роботи "харчові добавки", презентація харчові добавки, презентація про синтетичні барвники, українська продовольча компанія харчові добавки,хімічна сировина, рафінація у мильно-лужному середовищі, фірма пані неета-реалізація чаів із індії


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.