Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4503
12.06.2007р. |
„Рідженсі Моубрей” враховує пропозиції своїх споживачів

Англійська компанія „Рідженсі Моубрей Компані Лтд” працює на українському ринку морозива з 1992 р. І за цей час зарекомендувала себе як компанія, продукція якої відповідає всім нормам і стандартам ЄЕС. Про свою продукцію та новинки сезону 2005 р. розповідає представник компанії „Рідженсі Моубрей” в Україні – Світлана Петрова (ПП „ПКГ Групп”):

– Ми одними з перших у 1992 р. прийшли на український ринок харчових інгредієнтів Починали з ароматизаторів, барвників і всіх можливих видів глазурі для морозива, яка на той час було справді унікальною новинкою на українському ринку морозива.

Це нині з’явились українські компанії, які самі виробляють глазурі та інші інгредієнти для морозива, а тоді ми були „першими ластівками”, які відкрили виробникам вікно в дивовижний світ харчових інгредієнтів, не відомих доти вітчизняному виробнику, і найголовніше – високоякісних. Інгредієнти компанії „Рідженсі Моубрей” ніколи не розділялися на інгредієнти, виготовлені для України, Великобританії чи іншої країни. Уся продукція виготовлялась однаково, з дотриманням усіх норм і законів, передбачених міністерством сільськогосподарської і рибної промисловості Великобританії. Слідкуючи за змінами у запитах споживачів, компанія створює нові, унікальні інгредієнти, які привертають увагу своєю неординарністю і, звичайно, високою якістю.

Про свою продукцію ми з впевненістю можемо сказати, що вона високої якості і призначена для виробництва морозива та інших видів харчових продуктів, як-от: йогурт, сиркові маси і глазуровані сирки, кондитерські та хлібобулочні вироби, алкогольні, безалкогольні напої і соки, масло, маргарин, сухарики, чіпси, крекери тощо. Варто відзначити, що більшість  продуктів збагачено вітамінами. З часом та збільшенням попиту на різноманітність продукції, зріс і наш асортимент, і вже нині компанія входить в першу десятку світових виробників харчових інгредієнтів щодо різноманітності продукції.

Це, передусім, емульгатори, стабілізатори (система REMCO), ароматизатори, барвники, компаунди (суміш ароматизаторів та барвників), фруктові наповнювачі, а також топінги, сиропи, шоколадна продукція тощо.

Розвиток та вдосконалення емульгаторів та стабілізаторів для виробництва десертів завжди було одним з головних завдань компанії. Це й призвело до проектування та створення функціональної системи REMCO.

СистемаREMCO 

Емульгатори-стабілізатори під торговою маркою REMCO– це модернізовані композиції емульгатора рослинного походження і натуральних стабілізаторів, які нині не мають аналогів у світі. Виготовляються в універсальній гранульованій формі, що значно покращує дисперсію та розчинення у суміші.

За оцінками виробників, морозиво стає „теплішим” та ніжним, покращується аромат, смак та стабільність структури при довшому терміні зберігання. 

Раніше усього цього можна було досягти лише значними змінами в рецептурі, що, своєю чергою відбивалося на собівартості готової продукції. Використовуючи систему REMCO, виготовляти морозиво стало набагато простіше. Для цього необхідно лише додати необхідну кількість (за рецептурою) REMCOза будь-якої температури – при низькій (температура змішування сухих інгредієнтів), або при температурі пастеризації, без попереднього змішування з цукром чи будь-яким іншим продуктом. Якщо додавання виконується при низькій температурі, гранули залишатимуться твердими доти, поки не буде досягнуто точки плавлення емульгатора. Добра розчинність настає при температурі 50-550С, при цьому не утворюються грудки і не утруднюється перекачування сумішей.

Система REMCOмає кілька різновидів:

REMCO 551 – базова модель універсального емульгатора-стабілізатора для виробництва морозива на молочній основі будь-якої жирності.

REMCO 551-А – надає морозиву аромату вершкової ванілі, що дозволяє зменшити або ж взагалі не додавати ароматизатори. Особливо рекомендується використовувати у виробництві морозива на рослинних жирах.

REMCO 551-Y– незамінний у виробництві йогуртного морозива. Захищає молоко від скисання в процесі виробництва, покращує кремовість, забезпечує м’яке наповнення конусного морозива, запобігає зкрапуванню.

REMCO 551-КВ  – Новинка! Готова композиція для морозива „Крем-брюле” на основі REMCO551. Не потребує окремого приготування та додавання до суміші сиропу „Крем-брюле”, а також ароматизаторів та барвників. Має чудову збалансованість смаку, кольору та структури.

REMCO 551-СН – Новинка! Готова композиція REMCO551 з какао-порошком та іншими інгредієнтами, які дозволяють максимально спростити виробництво шоколадного морозива, додаючи лише один інгредієнт. 

Система REMCO достатньо популярна не лише серед українських виробників морозива, а й користується великим попитом на російському ринку морозива.

У цьому році створено серію оригінальних змішаних ароматів та смаків: „Піна Колада” – відомого коктейлю з ананасу, кокосу, лайми та вершків; аргентинського десерту „Дольче де Лече”; італійського десерту „Забагліоне” (яєчний лікер з вином), італійського тістечка „Тірамісу”, ірландського лікеру „Бейліс”.

Спільно з Київським холодокомбінатом компанія створила морозиво з натуральним наповнювачем банан/тоффі, отримавши цікаве поєднання смаку екзотичного банану та класичної іриски. Також було випущено нове експериментальне молодіжне морозиво„Масяня Забайоне” з основним ароматом „Забагліоне”.

Політика компанії „Рідженсі Моубрей” полягає у тому, щоб переконати виробника у високій якості пропонованої продукції. Адже врахування смаків споживача – це головна запорука успіху, вважають представники ПП „ПКГ Групп”. 

Оксана Сворик.

Теги та ключові фрази
тістечко дольче де лече, емульгатори-стабілізатори фірми “рідженсі моубрей компані лтд”, фірма рідженсі моубрей, виробництво шоколадного морозива


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
30.03.2018р.

«Кооперування – це довіра та готовність до компромісів»

Тема молочної кооперації останніми роками в усіх на вустах. Час диктує і виробникам молока, і переробникам гуртуватися, адже так легше долати і хронічні проблеми галузі, і нові виклики. Багато учасників ринку і експерти кажуть про хороші перспективи кооперації в Україні. А у світі кооперативний рух давно став потужним двигуном молочної індустрії. На цьогорічному молочному конгресі ця тема була провідною.

27.03.2018р.

Молочне господарство країни

За результатами 2017 р. виробництво молока становило на рівні 10387 тис. тонн. Цьогоріч прогнозується незначне зниження виробництва молока до 10100 тис. тонн. Водночас, у структурі виробництва молока від сільськогосподарських підприємств стане більше. Про це поінформувала заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.