Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

5047
12.06.2007р. |
Там, де осінь солодка

Цьогорічні 11-та спеціалізована виставка кондитерської промисловості „SWEETS Ukraine/ Ласощі” та 18-та спеціалізована виставка продукції підприємств харчової промисловості „Продукти України” традиційно відбулись напередодні Дня харчовика в м. Києві. На території виставкового центру „АККО Інтернешнл” з 12 по 14 листопада 2005 р. виробники кондитерської, хлібної, молочної, лікеро-горілчаної та інших галузей харчової та переробної промисловості радо представляли на своїх стендах різноманіття харчових продуктів, сировину, інгредієнти, сучасне обладнання і технології, пакувальні матеріали тощо та обмінювались практичним досвідом. Виставки об’єднали провідних компаній-виробників з України, представників Італії, Польщі, Росії, Туреччини та Швейцарії.

За словами Юрія Кожанова, першого заступника генерального директора ЗАТ „Укркондитер” – одного із співорганізаторів „солодкої” виставки „SWEETS Ukraine/ Ласощі”, споживача потрібно постійно тримати в напруженні, а проведення подібних виставок – це, насамперед, демонстрація новинок, можливість підприємства нагадати про себе, зацікавивши свого споживача певним асортиментом продукції.

Свого часу виставка задумувалась як демонстрація індустрії виробництва кондитерських виробів. Адже кондитерська галузь, до певної міри, „диктує” виробництво  підприємств солодкої продукції. Йдеться не лише про виробників солодощів, а й про ті підприємства, які пропонують сировину, обладнання, упаковку для кондитерки. Тому тепер, за словами Ю. Кожанова, на заходах подібного рівня важливо підтримувати баланс для повного представлення розвитку галузі в Україні.

Що ж до проблем розвитку, то в сучасних умовах кондитерська галузь потребує оновлення державних та розробки національних стандартів.  На жаль, в Україні відсутня така структура, як, наприклад, Всеросійський інститут кондитерської промисловості в Росії, тому функції розробки нормативів технічної документації, інструкцій для виробництва виконує АТ „Укркондитер”. Асоціація займається підготовкою матеріалів для урядових структур, лобіюванням інтересів виробника, бере участь у вирішенні питань митно-тарифної політики галузі, економії енергоресурсів, охорони праці тощо. На базі „Укркондитеру” працює Центральна дегустаційна комісія, до якої входять представники Держспоживстандарту, Міністерства охорони здоров’я, Державного департаменту продовольства, фахівці підприємств, і яка затверджує та рекомендує для виробництва нові зразки продукції. 

За словами Ю. Кожанова, „Укркондитер” працює в руслі тих завдань, які виконує Державний департамент продовольства Міністерства аграрної політики України, і основне завдання розвитку та нормального функціонування кондитерської галузі – це створити такі умови, щоб і на державному, і на національному рівнях українська продукція була конкурентоспроможною за якістю та ціною.

Нині вітчизняні підприємства кондитерської галузі упевнено зайняли свою нішу на українському ринку (96% ринку України) і перемістили акцент на експорт та завоювання нових, зовнішніх ринків, тому, на жаль, кількість великих підприємств (які також входять до „Укркондитер”) на виставці – суттєво зменшилась. Проте слід пам’ятати, що ринок є живим організмом, в якому відбуваються швидкі зміни, тому слід відстежувати відхід певних компаній  та прихід нових малих і середніх підприємств, деяка продукція яких вже нині не поступається асортиментом  та якістю великим підприємствам, які диктують правила гри на ринку. Серед експонентів цьогорічної виставки: Раменський кондитерський комбінат, Дніпропетровський комбінат харчових концентратів, Дружківська харчосмакова фабрика, корпорація „Бісквіт-шоколад”, Херсонська кондитерська фабрика, Кондитерський дім „Шоколіно”  тощо.

В рамках цьогорічної виставки „SWEETS Ukraine/ Ласощі” було проведено VIпрофесійний дегустаційний конкурс кондитерських виробів „Солодкий тріумф” та Ярмарок солодких новорічних подарунків.

Виставка „Продукти України’2005”, організаторами якої виступили Державний комітет продовольства Міністерства аграрної політики України та виставкова компанія „АККО Інтернешнл”, об’єднала інтереси виробників м’ясо-молочної, масложирової, пивної, хлібопекарської, кондитерської, пивної та крохмало-патокової галузей. В рамках ділової програми виставки серед підприємств-виробників харчових продуктів було проведено галузевий рейтинг „Кращий виробник року” та дегустаційний конкурс з нагородою „Золота зірка якості”. За підсумками дегустаційного конкурсу, рейтингова комісія, до складу якої входять фахівці високого рівня, визначила також номінантів на вищі галузеві нагороди: срібний кубок – „Кращий виробник року”та золотий кубок  –Лідер галузі”. 

„Лідером галузі”, зокрема, став ВАТ „Гнідавський цукровий завод”, йому також віддали дві „Золоті зірки якості” віддали за желювальний і природний цукор. Желювальний цукор – це суміш із цукру, натурального яблучного пектину, чистої лимонної кислоти та рослинної олії, що не містить жодних консервантів і захищає від псування повидло та варення. Природний цукор не проходить усіх стадій технологічного очищення та надає тісту коричневого кольору та особливого аромату. Підприємство також представило на стенді дрібнокристалічний цукор, який ідеально надається для приготування виробів з тіста, солодощів та холодних напоїв, та крупнокристалічний, який використовується для виготовлення фруктових лікерів, коктейлів, пуншів.

Кондитерська фабрика „Київ град”, яка вже другий рік поспіль бере участь у виставках, представила 17 видів печива. За словами представника компанії, усі види були розроблені у цьому році за найкращими технологіями та рецептурами. Ексклюзивом компанії є печиво з білою глазур’ю, а візитівкою – цукерки „Божья коровка”.Кондитерська фабрика нині пишається власними, відмінними від традиційних, рецептурами приготування цукерок з кураги та чорносливу. Учасники задоволені виставкою, представленим асортиментом, адже попереду Новий рік, а тому корисно і цікаво спостерігати за попитом на солодкі новорічні подарункові набори, запозичувати нове,  пропонувати свою продукцію та налагоджувати співпрацю з партнерами.

Значну частину експозицій займали й виробники обладнання для кондитерської промисловості. Науково-виробнича фірма „Продекологія” представила магнітні сепаратори та металодетектори власного виробництва – обладнання, яке очищає сировину (борошно, крохмаль, цукор) від феромагнітних домішків та контролює сировину, а також готову продукцію на наявність металу.

ТзОВ фірма „ВІ-ВА-Лтд” – виробник обладнання для кондитерської, м’ясо-молочної та переробної промисловості представила нову ємкість для шоколадної глазурі. Специфіка виробництва фірми – три основні напрямки: конвеєри, ємності, обладнання для розплавлення кондитерської глазурі та жиру. За словами начальника відділу маркетингу та збуту „ВІ-ВА-Лтд” Михайла Малаєва, особливість новинки полягає в тому, що вона оснащена контролером, який дозволяє контролювати вагу продукту. При досягненні критичної межі маси, повністю вимикається система функціонування цієї ємкості. Фірма також планує виробництво варильних котлів, призначених для уварювання харчових мас (желе, зефіру, мармеладу). Відмінність їх буде полягати в тому, що підігрів у сорочці котла буде здійснюватися за допомогою синтетичної олії, а не води, завдяки чому не відбуватиметься підгоряння продукту. Це допоможе також скоротити енергетичні затрати.

КомпаніяANKO представила на виставці автоматичну обволікувальну і формувальну машину SD-97В, призначену для виготовлення широкого асортименту кондитерських та кулінарних виробів і різноманітних десертів. Як розповів представник фірми ANKO в Україні Сергій Гресь, машина SD-97В формує вироби з однобарвною або двобарвною оболонкою з начинкою. Вироби можна виготовляти різноманітної форми, розмірів і ваги.

„З одного бункера у формувальну камеру подається сировина (тісто, праліне, шоколадна маса), з якої ми формуємо оболонку виробу – трубу, – розповідає Сергій Гресь про принцип роботи машини. – З другого бункера – сировина для начинки. Начинка буває трьох видів: пастоподібна (джем, повидло, варене згущене молоко); суха сипка (подрібнений горіх фракцією 1-5 мм, кокосова стружка, вафельні крихти, родзинки, мак); тверда цільна (цільний арахіс, фундук, мигдаль, чорнослив, курага, шматочки цукатів). І начинка, і оболонка подаються шнеками, тому машина може працювати зі всіма матеріалами, окрім рідких. У формувальній камері відбувається формування виробу „труба в трубі”. Продукт надходить у затвор, в якому відбувається нарізання його на окремі вироби. Далі готовий продукт потрапляє на конвеєр”.

Львівська фірма „Дан” – підприємство з багатопрофільною діяльністю, яка охоплює ринок для кондитерської та хлібопекарської галузі, представила на виставці новинку –  силіконові форми. Температурний діапазон, який витримують форми, коливається від -50 до +4000 С. Основними напрямками діяльності фірми є виготовлення та продаж нового та вживаного обладнання для кондитерської та хлібопекарської промисловості.

Підсумовуючи, варто наголосити на тому, що і „SWEETS Ukraine/ Ласощі”, і „Продукти України” кожного року стають місцем зустрічі провідних виробників харчової і переробної промисловості, сприяючи обміну прогресивних технологій, а також просуванню товарів на внутрішні та зовнішні ринки.

Оксана Сворик,
Оксана Сашук.

 

Теги та ключові фрази
приготування варення з желювальним цукром, цукор желювальний, желювальний цукор продати, баланс підприємства солодкої фабрики, міністерство аграрної політики та продовольства україни виставка новорічний ярмарок, желювальний цукор у господарстві, скільки коштує желювальний цукор, ВАТ "Львів Цукор", дружківська харчова фабрика, желювальний цукор львів


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.