Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3565
11.06.2007р. |
Виробництво: як зменшити матеріальні затрати

В харчовій промисловості важливо не просто виробити продукт, але й забезпечити збереження його споживацьких властивостей на тривалий період часу. Однак вплив шкідливих мікроорганізмів (бактерій, грибків, плісняви тощо) на сільськогосподарські продукти в процесі виробництва та зберігання призводить до того, що вони завчасно псуються.

Завдання виробничої стерилізації повітря і поверхонь за присутності людей у виробничих приміщеннях вирішують біполярні системи очищення і знезаражування повітря фірми Airgenic (Норвегія). Біполярна іонізація забезпечується принципово новим способом. Адже в основу біполярного стерилізатора покладено відкриття А. Ейнштейн ефекту виникнення позитивно та негативно заряджених молекул кисню у високовольтному тліючому розряді. Відкриття Ейнштейна знайшло практичне застосування в запатентованій  Simens вакуумній скляній трубці для коронного розряду. 

Детальне дослідження біполярної іонізації показало, що електрично заряджені молекули і атоми кисню спонукають до перебігу різноманітних хімічних процесів. Зокрема, окислення молекулами кисню призводить до перетворення, нейтралізації і знищення ряду хімічних сполук і руйнування мікроорганізмів.

За 0,001 сек. відбувається:

-        безповоротне окислення хімічних сполук;

-        руйнування кліткових мембран мікроорганізмів та їх стерилізація; 

-        активні атоми, які мають особливо високу енергію, утворюють незначну кількість озону, що залишається активним протягом 5-10 год., посилюючи стерилізуючий ефект.

Протягом 2 секунд: 

-        активно заряджені молекули кисню сполучаються, утворюючи молекули кисню, із збільшеним енергетичним потенціалом і, відповідно, більшою активністю.

Протягом 120 секунд: 

-        активні молекули кисню сполучаються з іншими молекулами кисню, утворюючи кластери, які продовжують залишатись активними;

-        кластери викликають коагуляцію мікроскопічних, завислих в повітрі твердих частинок, сприяючи їх осіданню.

Стерилізуюча дія біполярного іонізованого повітря має численні документальні підтвердження і знаходить широке застосування у всіх сферах агропромислового комплексу. Іонізатори зручні тим, що випускаються в різноманітних модифікаціях, як-от: підвісні до стелі, настінні, а також у вигляді модулів, які легко вбудовуються в системи вентиляції та кондиціювання.

Іонізатори пристосовані до роботи в приміщеннях з високою (підвищеною) вологістю і в холодильниках, при цьому об’єми обслуговуваних приміщень не обмежуються.

Стерилізатори Airgenic засвідчили свою високу ефективність в боротьбі з різноманітними шкідливими мікроорганізмами в повітрі і на поверхнях. Так, наприклад, кількість бактерій стафілококу зменшується за 24 години роботи іонізатора на 90%, грибка плісняви – також на 90%, але за 64 години. Вони ефективно ліквідовують різноманітні хімічні домішкитанеприємні запахи, придушують статичну електрику, сприяють осіданню пилу. 

Біполярна стерилізація – ефективна для вирішення багатьох виробничих завдань харчової, м’ясомолочної промисловості, птахівництва, тваринництва, рослинництва тощо. Вона забезпечує зберігання продукції агропромислового комплексу від плісняви, грибків, бактерій (наявний позитивний досвід в боротьбі з сальмонелою) при її виробництві, зберіганні, перевезенні спецтранспортом на далекі відстані. Досвід показує, що в іонізованому повітрі рослини, а також тварини ростуть швидше, ніж в звичайному, і значно менше піддаються інфекціям.

Іонізатори Airgenic не шкодять людському здоров’ю і навіть корисні, адже вони виробляють активний кисень, благодійні для життя та здоров’я.

Матеріал надано дилерським
центром компанії «Альянс-КМ», м. Одеса

 

Теги та ключові фрази
як зменшити матеріальні затрати підприємств, як зменшити затрати електроенергії, як зменшити затрати електроенергії при виробницрві молока, зменшити матеріальні затрати за рахунок.., зменшення матеріальних, матеріальні затрати як зменшити, як зменшити затрати на логістику в торгівлі, зменшення матеріальні затрати, матеріальні затрати, %D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96+%D0%B7%D0%B0%D1%82%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8+
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Вишукана колекція добірних ароматів

Ароматизатори застосовують практично в усіх сферах харчової промисловості. Найпопулярніші вони є у кондитерській, молочній, напоєвій галузях та при виробництві напівфабрикатів. Більшість ароматизаторів на українському ринку – це імпортована продукція. Та останнім часом вітчизняне виробництво набирає обертів, і наша продукція стає активним гравцем ринку.

27.12.2010р.

«Культурне» кисломолочне виробництво

Асортимент культур для заквашування при виробництві кисломолочної продукції постійно розширюється відповідно до того, як розширюється ринок та асортимент молочної продукції. Часто виробникам не достатньо наявного асортименту заквасок, оскільки виробничі потужності, фінансове становище та маркетингова політика дають змогу виробляти ексклюзивну чи нову для ринку продукцію.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.