Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3148
31.05.2007р. |
Ідеї потребують захисту

Театр починається з гардеробу, а бізнес – з вдалих ідей, які, на жаль в Україні успішно крадуть. Нині в судах на розгляді перебуває близько 100 справ щодо захисту інтелектуальної власності, з них 79 стосуються захисту торгових марок. Про співіснування торгових марок та географічних позначень, захист від контрафактної продукції, останні тенденції в судовому розгляді спорів щодо прав інтелектуальної власності, ефективність використання законодавства про недобросовісну конкуренцію розмовляли учасники всеукраїнського науково-практичного семінару «Торгові марки в Україні – проблеми та перспективи».

Організаторами заходу, який проходив у Львові, виступили Українська асоціація власників товарних знаків та Моршинський завод мінеральних вод «Оскар» (IDS Group). Семінар також підтримали Державний департамент інтелектуальної власності та ДП «Український інститут промислової власності». А учасниками стали власники відомих торгових марок, представники влади, суддівського корпусу, Антимонопольного комітету, правоохоронних органів, патентні повірені.

„Існуючі проблеми в царині інтелектуальної власності можна розв’язати лише з допомогою відкритого діалогу”, – відзначив Микола Паладій, голова Державного департаменту інтелектуальної власності, президент Асоціації власників товарних знаків. Він, зокрема, наголосив, що на порозі входження у Світову організацію торгівлі Україна змушена гармонізувати вітчизняне законодавство зі світовими правилами. „Важливо, що в роботі семінару взяла участь майже вся палата з розгляду справ у господарських спорах, пов’язаних із захистом права на об’єкти інтелектуальної власності, Вищого Господарського Суду України. Це є підтвердженням того, що нині судова влада приділяє дедалі більше уваги захисту прав інтелектуальної власності, прагне почути думки власників торгових марок і вирішувати проблеми разом. Загалом проведення цього семінару засвідчує, що ми перебуваємо на правильному шляху удосконалення механізмів захисту прав інтелектуальної власності, – впевнений Микола Паладій.

Генеральний директор компанії IDS Group (ТМ «Моршинська, «Миргородська») Микола Кміть, наголосив: „На цьому семінарі зібралися люди, які розуміють, що найсучасніші виробництва, нові запатентовані технології є лише складовою головної цінності – торгової марки, яка нині у нас потребує цивілізованого законодавчого захисту. Ніколи 15 дрібних виробників продукції під однією маркою не зможуть приносити стільки податків до державного бюджету, скільки приносить один легальний власник цієї марки. Така розпорошеність завдає шкоди як державі, так і споживачам. Ніхто не інвестуватиме у будівництво нових підприємств під торгову марку, яку може використати будь-хто. У сфері захисту інтелектуальної власності в Україні ми маємо певну демократію. Але вона може перерости в хаос. Тому, щоб виправити ситуацію, треба прописати стратегію розвитку вітчизняних брендів на наступні п’ять років. Ми маємо розуміти, яким чином зможемо захистити свої інтелектуальні права в умовах входження до світового співтовариства, як гармонізувати вітчизняне законодавство зі світовим. Задля цього ми, виробники, і вирішили згуртуватися під егідою Асоціації власників товарних знаків, яка за перші п’ять років свого існування довела свою дієвість”.

Завершили семінар учасники рішенням підготувати низку змін та доповнень до діючих законодавчих актів і передати їх до розгляду Кабінету Міністрів. Цим займеться Державний департамент інтелектуальної власності разом з Українською асоціацією власників товарних знаків, яка, до слова, нині об’єднує чимало компаній-лідерів, як-от Філіп Морріс Україна, Nemiroff, Союз Віктан, IDS Group, Оболонь, Реємтсма-Україна, Олімп, АВК, Укртатнафта, Голден Телеком, Джей Ті Інтернешнл Україна та інші.

Потішило й те, що в роботі семінару взяла участь майже вся палата з розгляду справ у господарських спорах, пов’язаних із захистом права на об’єкти інтелектуальної власності, Вищого Господарського Суду України. Це є свідченням того, що нинішня судова влада уважно ставиться до захисту прав інтелектуальної власності і готова вислухати вирішувати проблеми разом.

Уляна Чуба

 

Теги та ключові фрази
актуальні проблеми судового захисту торгових марок, проблеми захисту торгової марки, існуючи проблеми захисту торговельних марок в україні, проблеми захисту торговельних марок в україні, проблеми захисту ідеї, тележка для кег, сільськогосподарські ярмарки в києві 28 травня 2011, хортица завод в россии, проблеми захисту торгових марок в Україні, захист ідеї
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.