Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4731
31.05.2007р. |
Ефективна та вигідна дезінфекція

Жодне виробництво харчових продуктів не обходиться без використання мийних та дезінфекуючих засобів. Рівень санітарно-гігієнічного стану підприємства є одним із найважливіших факторів виробництва якісної продукції.

Дезінфекція проводиться залежно від особливостей виробництва та обладнання. Використання просто гарячої води вже не є ефективним, адже вода нині не є дешевою, а її застосування залишає осад на стінках обладнання. Хлорні розчини також дають незначний ефект.

Ексклюзивний дистриб’ютор серії препаратів „Септадор” в Україні ТОВ „ВІК-А” (член Асоціації дезінфекціоністів України) пропонує дезінфектанти нового покоління – „Септадор” та „Сепатдор-Форте”, які не містять активного хлору. Це комплекс четвертинних амонійних псолук. До складу препаратів входять чотири компоненти (до складу „Септадор Форте” додано глутаровий альдегід), за рахунок чого досягається збільшеннян біоцидної активності та зниження ймовірності розвитку стійкості до них різноманітних мікроорганізмів.

Препарат „Септадор” виявляє високу антимікробну активність щодо грам-позитивних та грам-негативних мікроорганізмів (включаючи мікробактерії туберкульозу), грибків, дерматофітів, вірусів грипу та парагрипу, запобігає появі плісняви, слизу та цвітіння води. Препарат „Септадор Форте”додатково виявляє високу віруліцидну дію щодо ВІЛ та збудників гепатитів.

Дезінфектанти застосовують для поточної, заключної та профілактичної дезінфекції на підприємствах харчової промисловості, зокрема, на підприємствах хлібопекарської, кондитерської, молочної, пивобезалкогольної, м’ясопереробної промисловості, у ветеринарії та сільському господарстві. Є незамінними для застосування у системах замкнутого промислового водопостачання, целюлозно-паперової промисловості тощо.

Препарати  групи „Септадор” та „Септадор-Форте” застосовують у низьких концентраціях робочих розчинів (0,025–0,05% або 2,5–5 мл концентрату на 10 л води). Для приготування робочих розчинів необхідну кількість концентрату додають до водопровідної води. Дезінфекцію здійснюють шляхом протирання, зрошення та занурення предметів у робочі розчини.

Низькі концентрації робочих розчинів (1 л концентрату достатньо для приготування до 4000 л робочого розчину) дають високий економічний ефект за рахунок скорочення транспортних, вантажно-розвантажувальних та складських витрат.

Препрати не вступають у взаємодію та не пошкоджують поверхонь, які обробляються (пластмаси, метали, скло дерево, ґума тощо), що підвищує термін експлуатації обладнання та інструментів. Вони не потребують спеціальних умов зберігання.

Препарати серії „Септадор” фасують у пластикові ємності по 0,25 л та 1 л. Термін зберігання препаратів – 5 років, робочих розчинів – 14 діб. Температура зберігання  від –40 до +600С (після розморожування препарат повністю збергіає свої властивості). ТзОВ „ВІК-А” забезпечує доставку препаратів з регіональних складів або з центрального офісу в м. Києві за власний рахунок.

Також компанія попонує антисептичний препарат для хірургічної та гігієнічної дезінфекції рук „Бонадерм”. „Бонадерм” ефективний при усуненні транзиторної та резидентної мікрофлори шкіри. До його складу входять сучасні поверхнево-активні речовини, препарат сприяє загоєнню ран і зменшує подразнення шкіри.

Килимок для дезінфекції взуття дає змогу змочувати взуття дезінфекційним розчином завдяки верхньому шару килимка (міцна сітка ПВХ), нижня й бічна частини виготовляють з якісного вологонепроникного ПВХ. Усередину вставлено щільний мат, що добре просочується розчином дезінфекційного засобу „Септадор”.

Оксана Сворик

 

Теги та ключові фрази
респур, респур використаня, дизенфекція це, застосування респуру, купити розчин для дезинфекції респур в украине, Дизенфекція це, купити септадор, дизенфекція після туберкульозу, Бонадерм-це, Дизенфекція інструментів
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.