Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6837
31.05.2007р. |
Група компаній „ПТІ” працює на першість у своїй галузі

Нині група компаній „ПТІ” – міжнародний холдинг – один з найбільших виробників та дистриб’юторів добавок та інгредієнтів для харчової промисловості. Ім’я компанії добре відоме усім м’ясопереробним підприємствам Росії, здебільшого птахо-, рибопереробним, компаніям-виробникам молочної та кондитерської промисловості. 

У новому київському офісі ми мали нагоду поспілкуватися з директором із регіонального розвитку компанії „ПТІ-Україна” Анатолієм Морозом.

– Ви маєте неабиякий досвід роботи на російському ринку. З чим ви прийшли на цей ринок і яким ви його бачите?

– Цього року група компаній „ПТІ” відсвяткувала десятиліття своєї діяльності. Історія компанії розпочалася у 1996 році, коли в Москві з’явився перший офіційний дистриб’ютор – компанія „Протеїн Технолоджі Інтернешнл”, яка постачала соєвий білок на російський ринок. Нині ДК ПТІ – бренд, знаний не лише на російському ринку, а й поза ним. Розгалужена мережа дистриб’юторських центрів охоплює більшість російських великих міст.

Продукція компанії успішно продається у Казахстані, Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Прибалтиці,Туркменістані, Таджикістані – майже у всіх країнах колишнього СНД.

Компанія „ПТІ” вже втретє намагається повноцінно вийти на український ринок. Були спроби працювати через дилерів, створення спільного підприємства (2004 рік). І лише тепер створено компанію „ПТІ–Україна” зі 100% вкладенням російського капіталу. Ми сподіваємося, що наздоженемо час і займемо свою частку ринку тут. 

Ринок добавок в Україні не суттєво відрізняється від російського. Конкуренція – велика, усі компанії, які присутні в Росії, присутні й на українському ринку інгердієнтів та добавок для харчової промисловості. Складність ринку полягає у тому, що український ринок м’ясопродуктів росте повільнішими темпами, ніж у Росії. Тому свою долю ринку доводиться здобувати за рахунок конкурентів, а не за рахунок ринку в цілому.

– Які причини, на вашу думку, того, що український ринок м’ясопродуктів розвивається повільніше, ніж російський?

– Насамперед, це невеликі темпи зростання доходів населення. Адже багато в чому харчовий ринок залежить від споживання. Відповідно, на їжу необхідно мати певний дохід. Щодо сировини, то слід відзначити що в Україні справи набагато ліпіш, ніж у Росії. Адже Україна постачає сировину для м’ясної промисловості Росії.

Сировинна ситуація ніби й ліпша, а темпи зростання споживаня – гірші. Напевне все це через те, що доходи населення ростуть повільнішими темпами, аніж ціни. Зокрема, це й перевищує можливості витрачання коштів населення на харчові продукти.

– Як виглядає виробництво продукції, яку пропонуєте?

– Нині виробничі потужності заводу «ПТІ», який розміщений у Росії, становлять 500 тонн на місяць. Найближчим часом планується збільшувати виробничі потужності до випуску 1000 тонн продукції на місяць. Компанія займається не лише виробництвом та продажем інгредієнтів, вона також є постачальником унікальних інноваційних технологій, які дають змогу поліпшити якість продукції, скоротити виробничі затрати, створити якісний та доступний споживачеві продукт. Технологами компанії розроблено понад 1 200 рецептур.

Ми вирізняємося тим, що надаємо технологічну підтримку підприємствам, з якими співпрацюємо. Для цього й було створено мережу філіалів. Протягом одного дня інгредієнти буде доставлено до споживача. Ми гручкі у роботі з клієнтом. Велике охоплення ринку дає змогу бачити зміни, які на ньому відбуваються.

Також на виробництві діє експериментальний цех, де ми за свій рахунок проводимо курси для технологів компаній (незалежно від того працюємо з ними чи ні). Тематика семінарів різноманітна; на очах у слухачів відбувається вироблення продукту, обговорюються сучасні тенденції ринку, загалом актуальні теми в м’ясному бізнесі. Компанія „ПТІ” організовує виїздні семінари на великих м’ясокомбінатах. Маємо досвід проведення таких семінарів і в Україні.

– Чого чекаєте від співпраці з українськими виробниками?

– З розширенням географії продажів, зростуть масштаби виготовлення продукції. Компанія починала з постачання добавок для м’ясної промисловості, але вже нині посіла достойне місце і в інших сегментах галузі. З розширенням асортименту продукції, компанія поступово відмовляється від імпортної продукції, більшу увагу зосереджено на харчових добавках власного виробництва.

Ми нині є лідером на ринку інгредієнтів для м’ясної промисловості в Росії. Виготовляємо 1,5 тис. тонн інгредієнтів щомісяця. В Україні плануємо, насамперед, розвивати напрям інгередієнтів для м’ясної промисловості, оскільки цей ринок бачимо найємніснішим для добавок; зрештою, компанія починала свою діяльність саме з харчових добавок для м’ясної галузі. Плануємо розвивати і для молочної, і кондитерської галузей, і для рибного виробництва, та й для харчової галузі загалом.

В Україні активно почали працювати з травня цього року. Нині маємо свій філіал зі складом в Одесі, Криму, Дніпорпетровську. Найближчим часом плануємо ще вікривати філіали на Сході та Заході України.

– Які системи контролю, якості та безпечності харчових продуктів впроваджено на вашому виробництві?

– З перших днів існування компанія прагне забезпечувати високу якість та безпечність своїх продуктів. Три роки тому на виробництві було впроваджено систему НАССР. Нині у всьому холдингу впроваджуються такі розробки ISO, як ІSО 9001:2000, ІSО 6586, а також ІSО 6658.

Сировина проходить контроль на усіх етапах виробничого процесу виготовлення продукції. Фахівці компанії перевіряють також якість та смакові властивості харчових продуктів, у яких застосовують інредієнти «ПТІ». Щорічно закупляємо найсучасніше обладнання, на якому можна проводити усі необхідні тести.

У холдингу «ПТІ» діє високоефективна система корпоративного керування, впроваджено корпоративну інформаційну систему IRP, яка дає змогу проводити консолідовану управлінську звітність. Інформація про діяльність у філіалах надходить до керівного офісу в режимі реального часу.

ДК «ПТІ» є членом таких об’єднань, як Опікунська рада Московського державного університету прикладної біотехнології, Російського соєвого союзу, Молочного союзу Росії, Російського союзу птахівництва, а також Союзу виробників харчових інгредієнтів.

Нині компанія «ПТІ–Україна» бурхливо розвивається, тому радо запрошуємо до співпраці керівників фірм, технологів, менеджерів з продажу, молодих амбітних людей для роботи у нашій компанії. 

Про асортимент продукції, яку пропонує компанія в Україні, розповіла шеф-технолог по Україні та Молдові Олена Бєляєва:

– Ми пропонуємо партнерові оптимальне рішення технологічних задач, адаптуючи багаторічний міжнародний досвід компаній-постачальників і високий професіоналізм фахівців до умов кожного конкретного виробництва.

Група Компаній «ПТІ» протягом тривалого часу представляє ізольовані соєві білки під власною торговельною маркою Pro-Vo. Використання ізольованих соєвих білків ТМ Pro-Voу харчовій промисловості забезпечує ряд економічних переваг, дає змогу розширити асортимент харчових продуктів, що випускаються, і значно поліпшити їхні якісні показники: товарний вигляд, смакові характеристики, собівартість.

Харчова цінність ізольованих соєвих білків практично ідентична білкам м'яса, риби, молока і яєць. Це єдині у світі продукти, що мають найвищий коефіцієнт засвоюваності, який дорівнює 1,0.

Білки ТМ Pro-Vo – це продукти, одержувані в результаті впровадження у технологічні процеси сучасних методів переробки сої, які проходять постійний контроль якості кожної партії. Продукти Pro-Vo –отримані з генетично немодифікованих джерел сировини.

Серед пропонованого асортименту продукції групи компаній „ПТІ”:

– багатофункціональні добавки для виробництва реструктурованої шинки: „Біонекст 50”, „Біонекст 75”, „Біонекст 100” – до їх складу входить ізольований соєвий білок; Інжектали (1020, 1520 М, 1520 Р., 2535 РМ, 3550SP) – основу цих БФС становлять білки тваринного походження;

– багатофункціональні суміші для виробництва делікатесної групи продуктів: „Румікс Б 60”, Інжектали (1020, 1520 М, 1520 Р, 2535 РМ, 3550SP), „Біонекст люкс”;

– функціональні суміші для виробництва вегетаріанських паштетів та пісних продуктів: „Румікс ВП”, „Румікс ВП 1”;

– гелеутворювачі, загущувачі, стабілізатори представлені такими брендами, як „Рондагель 20”, „Рондагель 55”, „Рондагам М 200”, „Рондагам М 100”, „Рондагам МР 70”, „Рондагам СМ 1200”;

– емульгатори, емульгатори-стабілізатори: „Румікс ЕМ”, „Румікс ЕМ 1”, „Румікс ЕМ 2”, „Румікс ЕМ 3”, „Румікс ЕМ 4”, „Румікс ЕМ 7”;

– харчові фосфати ТМ „Куравіс УН”;

– харчові волокна ТМ „Камецель”: „Камецель WF 200”, „Камецель WF 30”;

– пряно-ароматичні композиції власного виробництва „Рондаміт ПА”;

– пряно-ароматичні композиції виробництва датської компанії „SFK–Краунспаси”;

– барвники ТМ „Неолін ДР”, „Неолін ДВ”;

– водорозчинні екстракти спецій ТМ „Рондаспайс”;

– рідкі дими „Традіусмок”;

– розм’якшувач шкірки „Софасід”;

– консервант „Суперактілак”;

– натуральні спеції виробництва індійської компанії VKL;

– біржеві товари (ериторбат, глутамат натрію тощо).

    Оксана Сворик

Актуально

Нині затверджено таку нормативну документацію для м’ясних та ковбасних виробів:

1)  КОВБАСНІ ВИРОБИ ВАРЕНІ ТУ У 15.1 - 32903790 - 003:2006;

2) КОВБАСИ ВАРЕНО-КОПЧЕНІ ТУ У 15.1 - 32903790 - 004:2006;

3) КОВБАСИ НАПІВКОПЧЕНІ З ХАРЧОВИМИ КОМПАЗИЦІЯМИ ТУ У 15.1 - 32903790 - 005:2006;

4) НАПІВФАБРИКАТИ З ЯЛОВИЧИНИ, СВИНИНИ, БАРАНИНИ ТА М’ЯСА ПТИЦИ ТУ У 15.1 - 32903790 - 006:2006.

5) ВИРОБИ ШИНКОВІ ВАРЕНІ ТУ У 15.1 - 32903790 - 001: 2006;

6) ФАРШІ М’ЯСНІ З ХАРЧОВИМИ КОМПАЗИЦІЯМИ ТУ У 15.1 -3290379 - 002: 2005;

7) ПРОДУКТИ ДЕЛІКАТЕСНІ ІЗ М’ЯСА ПТИЦІ  ВАРЕНІ, КОПЧЕНО-ВАРЕНІ, КОПЧЕНО-ЗАПЕЧЕНІ, ЗАПЕЧЕНІ ТУ У 15.1 00419880 -021:2002;

8) ПРОДУКТИ З СВИНИНИ, ЯЛОВИЧИНИ, КОНИНИ ВАРЕНІ, КОПЧЕНО-ВАРЕНІ, КОПЧЕНО-ЗАПЕЧЕНІ, ЗАПЕЧЕНІ ТУ У 15.1 - 00419880 - 026: 2002.

На затвердженні перебувають ТУ на сирокопчені ковбаси, і напівфабрикати в тістовій оболонці.  

 

Теги та ключові фрази
ту у 15.1-00419880-026-2002, група компаній, розвиток ринку м'ясопродуктів з харчовими добавками, ринок шинкових виробів з яловичини, групи в м'ясної отраслі в україні, ізольований соєвий білок "pro-vo 500u", "РТІ-україна", пті група компаній, туу 15.1-00419880-026-2002, компанія ПТІ


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
23.09.2010р.

Розмаїття у кількості, стабільність – у якості

Компанія «Фудактів» давно працює на українському ринку інгредієнтів. Завдяки стабільно високій якості продукції й професіоналізму працівників компанія зуміла посісти провідні позиції на ринку та заслужила довіру клієнтів. Фахівці пропонують лише якісну продукцію, яка відповідає усім вимогам міжнародних і українських стандартів.

22.09.2010р.

Нове – добре забуте старе, але й дещо нове

Нині прянощі та спеції доповнюють смак продукту, визначають його аромат, впливають на смакові рецептори, а також позитивно впливають на травну систему, поліпшують обмін речовин. На нашому ринку цей сегмент продукції представлений в широкому асортименті від різних виробників. Одним з таких виробництв є компанія «Мілорд» (Росія). На українському ринку єдиним представником цього російського виробника спецій та прянощів є фірма «Тантал».

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.