Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3550
30.05.2007р. |
Gostol готовий переоснащувати наші хлібокомбінати

Мюнхенська виставка „Іба”(IBA 2006) цьогоріч була гостинною для хлібопекарів та усіх, хто має безпосереднє відношення до благородної справи творення хліба. Серед виробників запашного ароматного хліба, кондитерських виробів там були й виробники та продавці обладнання, інгредієнтів та найсучасніших технологій галузі. Редакція газети „Харчовик” завітала на стенд компанії, чиє обладнання працює на хлібопекарських підприємствах України, та любязно поспілкувалася з Владиславом Власенком, представником компанії Gostol в Україні.

Розкажіть, будь ласка, про своє враження від виставки.

– Виставка справді дуже велика та цікава, тут представлено велике різноманіття обладнання, інгредієнтів та готової продукції. Ця чи не найважливіша в хлібопекарській галузі подія відбувається раз на три роки.

Для нас – це корисна нагода зустріти і своїх конкурентів, і своїх партнерів. Майже немає фірм, які випускають повністю увесь спектр обладнання для хлібопекарства. Тому до нас часто звертаються клієнти, котрі хочуть працювати лише з одним виробником, підрядником. Наше обладнання охоплює процес від замісу до випічки. Щодо інших технологічних процесів (зберігання сировини, дозування, охолодження, нарізування, упаковка) співрацюємо зі своїми партнерами. Таким чином, ми пропонуємо клієнту закінчений цикл від зберігання сировини до готової продукції.

Ринок українського обладнання свідчить про те, що в Україні назріла необхідність технічного переоснащення великих хлібокомбінатів. Нині українські підприємства готові експлуатувати комплексні лінії з доволі високим ступенем автоматизації і працювати із повним циклом виробництва.

– Чи були на виставці українці?

– Доволі багато. Серед них: „Київхліб”, „Концерн Хлібпром”, Сумський хлібокомбінат, Донецький булочно-кондитерський хлібокомбінат, „Хлібні інвестиції”, кіровоградське „Формула” та багато інших. Впевнено можу сказати, що були присутні всі лідери хлібопекарської промисловості України. На стендах можна було поспілкуватися і з власниками, і з акціонерами, і з керівниками підприємств.

Участь у такому заході – це добрий стимул до технічного переозброєння підприємств. Це добрий досвід не лише для фірми Gostol, й, як результат, для споживачів – вони споживатимуть якіснішу продукцію, буде виготовлену на сучасному обладнанні.

Словенська фірма Gostol – це перша в Європі фірма-виробник хлібопекарського обладнання, яка відкрила представництво в Україні. Нині ми забезпечуємо виробника обладнанням, технічною документацією, інформаційною підтримкою, запасними частинами.

– Де зосереджене ваше виробництво?

– Виробництво зосереджене у Словенії. Працюємо за рекомендаціями технічних спеціалістів, надаючи консультації безпосередньо на місці, пристосовуючись до побажань замовника. Ми оперативно реагуємо на потреби наших клієнтів.

Звичайно, немає обладнання, яке постійно працює без проблем. Але якщо так вже й трапилося, ми його швидко налагоджуємо. Нині у Києві працюємо над створенням власного складу основних запчастин. У разі потреби намагаємось якнайшвидше відправити необхідну запчастину до будь-якого регіону України.

– Для якого сегменту фірм ви пропонуєте обладнання? Лише для великих підприємств?

– В основному ми пропонуємо обладнання для промислових хлібозаводів. Але завжди можемо запропонувати обладнання невеликої потужності для дрібних підприємств. Асортимент Gostol – широкий, якість – гарантована та підтверджена багатим досвідом роботи на ринку. Завжди допоможемо знайти необхідне!

Людмила Пшеницька-Чала,
 Оксана Сворик

На фото:

Владислав Власенко, технічний спеціаліст представництва Gostol в Україні, та Олена Белова, заступник директора київського представництва.

                        

Теги та ключові фрази
роман ткач побажав директору хлібокомбіната діденко людмилі, людмила пшеницька, хлібопекарська піч гостол, піч хлібопекарська гостол 25, хлібопекарська піч гостол, gostol, хлібокомбінати україни, хлібопекарська пічь для хлібокомбінату, партнери gostol в Україні, Людмила Пшеницька-Чала,
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.