Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3666
30.05.2007р. |
Новітні технології чистоти

Кожне підприємство дбає про чистоту та порядок на власному виробництві. І тут вже кожен шукає засоби, які найбільше підходять до умов та специфіки діяльності того чи іншого підприємства. Компанія „ТіСі  Хемі Україна”пропонує провідні західні технології миття та дезінфекції обладнання, промислових приміщень та комунікацій на підприємствах харчової промисловості.

      Широкий асортимент мийних та дезінфікуючих засобів дає змогу враховувати нюанси кожного підприємства і обумовлює індивідуальний підхід при вирішенні  конкретних завдань на кожному окремому підприємстві.

Новітні технології організації гігієни виробництва „ТіСі  Хемі Україна”дають змогу замовникам скорочувати витрати електроенергії, води, подовжувати термін експлуатації обладнання та запобігати виникненню численних проблем, з якими вітчизняні підприємства звикли боротися, коли вони вже стали фактом.

Стабільна якість засобів, які пропонує компанія, гарантує відповідний результат на рівні європейських стандартів за умов точного дотримання розроблених технологій.

Вказані технології апробовані й успішно використовуються як на підприємствах, що виробляють продукцію під всесвітньо відомими торговими марками, так і на провідних вітчизняних підприємствах.

До спектру послуг, які надає компанія „ТіСі  Хемі Україна”, входять:

зовнішнє миття та дезінфекція технологічного обладнання (ємності, ЦКТ, резервуари, танки, трубопроводи, комунікації тощо) вручну з використанням пінної технології (піногенератора), замочуванням та іншими способами;

внутрішнє миття та дезінфекція обладнання(ємності, ЦКТ, резервуари, танки, трубопроводи, комунікації, гомогенізатори, змішувачі, пастеризатори, апарати варіння, дозатори, розливні та фасувальні автомати, автоклави тощо) методами заповнення, зрошування, циркуляції, з використанням устаткування нерозбірного автоматичного миття (CIP) тощо;

миття та дезінфекція тари, резервуарів для збереження та транспортування за допомогою пінної технології та інших методів миття;

– “холодна” дезінфекція(технологічне обладнання  та трубопроводи) методом циркуляції (CIP− миття), заповнення, зрошення із використанням дезінфікуючих засобів на основі надоцтової кислоти;

змащування, миття і дезінфекціяконвеєрних стрічок транспортерів;

миття та дезінфекція скляної тарита очищення мийних машин і ванн від забруднень;

очищення і запобігання появінакипу, пивного, винного каменю, інших відкладень органічного та неорганічного походження;

об’ємна дезінфекціяповітря робочих приміщень за допомогою аерозольного розпилювання безпечним для людини нейтральним дезінфектантом.

Матеріал надано компанією „ТіСі  Хемі Україна”

 

Теги та ключові фрази
технологія чистоти нові україна, Чистоти для нових каналів, чистоти українських каналів, технологія миття ємності, чистоти каналів, технологія чистоти украіни, Новітні технології зрошення, технологія миття ємностей, підприємство Технологія чистоти, використання сір технологій миття
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.