Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

6457
30.05.2007р. |
Правда у своїй хаті, або Чи мають вітчизняні виробники міні-заводів перспективу на ринку

Хтось купує окремо запчастини, а тоді складає автомобіль, а хтось відразу купує надійний і цілісний механізм у такому вигляді, яким його хоче бачити. От так просто характеризує діяльність одного з найпотужніших в Україні підприємств, що спеціалізується на розробці та виробництві міні-заводів для харчової та переробної промисловості, заступник директора ТОВ ВКФ „УкрЮжМолпром” Олександр Іванович. Лінії з виробництва майонезів, соусів маргаринових і аналогічних харчових емульсій, молочні лінії підприємства працюють, без перебільшення, практично на всіх великих і малих заводах України.

 – Діяльність „УкрЮжМолпром” спрямована на розроблення і виготовлення сучасного обладнання, скомплектованого у лінії-модулі, які працюють як міні-заводи.

Особливістю нашого обладнання є індивідуальна розробка кожної лінії відповідно до вимог замовника. Обладнання встановлюється на єдиній рамі-основі, монтаж і установлення відбувається на виробничих територіях заводу. Поставки модулів здійснюємо у 100% монтажній готовності.

Вже дев’ять років працюємо на ринку обладнання для молочних підприємств, а також для тих, які спеціалізуються з випуску маргарину, майонезів тощо. Те обладнання, яке випускаємо, є власною розробкою, аналогів якому в Україні немає. Деякі фірми намагаються нас повторити, але нині майонезні лінії, модулі приймання молока від населення, молочне обладнання нашого виробництва запатентовані і успішно працюють на підприємствах України.

Нині ми випускаємо лінії з виробництва майонезу, маргарину, кетчупів, соусів, гірчиці, шоколадної глазурі, а також лінії для екстракції трав, безалкогольної промисловості. До прикладу, на „Беарсі” (ЗАТ „Беарс” – ексклюзивний представник і дистриб'ютор в Україні провідних компаній-виробників харчових інгредієнтів та розробників новітніх технологій виробництва продуктів харчування. – О. С.) працює наша перша лінія для виробництва концентрованих напоїв, аналогів такому обладнанню не існує.

Самі розробляємо, самі конструюємо і продаємо нашу продукцію. Коли до нас приходять замовники, ми аналізуємо усі побажання та можливості й розробляємо відповідне обладнання. І добре, коли замовник чітко усвідомлює, на якому обладнанні він хоче випускати свою продукцію. Працюємо з повним циклом: від розроблення та виготовленням ліній до здачі обладнання „під ключ”.

– Маєте нині  конкурентів в Україні? Чи працюєте з іншими ринками?

– Конкурентів Україні не маємо, інші фірми не надають такого повного спектра послуг, який має наше підприємство.

Наше обладнання вже багато років працює на таких фірмах, як „Оліс” (Запоріжжя), „Таврійський Смак” (Херсон), „Форес” (Одеса), що спеціалізуються на виробництві майонезу, а також на таких індустріальних гіганта, як ТОВ „Мотор-Січ” (Запоріжжя), ТОВ „АзовМаш” (Маріуполь), ТОВ „Металургійний комбінат Ілліча” (Маріуполь), ПП „Медобори” (Тернопільська область), де діють допоміжні спеціалізовані виробництва молочної продукції.

Продаємо обладнання в Азербайджан, Узбекистан, Македонію, Росію. На європейський ринок нас не пускають, адже там захищають свого товаровиробника. Скажімо, фірма „Альфа Лаваль” є нашим прямим конкурентом і їхню продукцію на територію України пускають без проблем.

Нині ринок українського обладнання не розвивається. Тут, швидше, розвивається ринок іноземного обладнання. Але продукція нашого виробництва конкурентоспроможна і дешевша, порівняно з іноземною. На жаль, ми живемо в умовах, де обладнання іноземного виробництва продається краще, ніж своє. 

– Які бачите перспективи розвитку своєї галузі? Важко здивувати виробника якоюсь новинкою?

– Для машиновиробника перспектив розвитку в Україні немає. Ми позбавлені кредитів на машинобудування для харчової промисловості. Такий бізнес нині вважається нерентабельним, адже рентабельність на рівні 7–8% – це не прибутки. Виживаємо завдяки випуску обладнання власної розробки, пристосоване до умов нашого виробництва і нашої сировини.

Обладнання те, яке ми випустили ще багато років тому не ламається. Нині до нас звертаються старі замовники, і ми ставимо їм лінії, розширюючи виробництво.

– У чому особливість запатентованого обладнання, аналогів якому ніде немає?

– Особливість у добре продуманій технології. Ми з’єднали дві системи перемішування компонентів і запатентували таку технологію. Лінія з виробництва майонезу, соусів, маргарину марки СВВ-1,25М, модулі закупівлі молока у населення, нерозбірні мийки обладнання захищені патентами України. Обладнання не має світових аналогів.

На підприємстві впроваджено систему ISO:9000, а вироби ВКФ „УкрЮжМолпром” сертифіковані в системі „УкрСЕПРО”.

Врізка:

Асортимент основних ліній підприємства складають:

 – лінія виробництва майонезів, соусів, маргаринових і аналогічних харчових емульсій, марки СВВ-1,25М продуктивністю від 150 до 3000 кг/год.;

– лінія виробництва шоколадної глазурі, кетчупів, соусів, спиртових екстрактів тощо;

– лінія переробки молока марки СВВ-10 продуктивністю від 1000 до 20000 кг/зміну з випуском повного асортименту молочної продукції за сучасними технологіями з подовженим терміном зберігання молочної продукції;

– лінії виготовлення молочних сумішей високої якості, морозива продуктивністю від 100 до 400 кг/год.;

– автономні модулі закупівлі молока у населення, модулі первинної заготовки молока у господарствах тощо.

– На базі якого обладнання працює ваше виробництво?

– База верстатів для виготовлення нашого обладнання у нас не надто потужна, і в цьому ми трохи відстаємо від Заходу. Потроху закуповуємо необхідні і дуже дорогі машини для металообробки. Але завдяки відлагодженій технології й висококваліфікованому персоналу ми виробляємо обладнання, за своїми параметрами не гірше від закордонного. За технічними характеристиками воно багато у чому ліпше й більш пристосоване до наших умов. Нині в Україні вітчизняні майонезні лінії стоять попереду закордонних аналогів, бо вони пристосовані до умов роботи українського ринку, сировини та умов виробництва. В кожній області України працює наше обладнання.

Загалом, для нас головний показник успіху – це коли обладнання добре працює і немає скарг від виробника.

– Як змінюється асортимент пропонованого обладнання?

– Ми уважно стежимо за ринком і новинками, які на ньому з’являються. Нині розробляємо нове обладнання для виготовлення сирів, морозива тощо. З’являються нові закваски, добавки. Аналізуючи це все беремося до нових розробок. За ринком треба завжди встигати, щоб не опинитися позаду.

Терміни запуску обладнання доволі короткі. Складає та запускає в експлуатацію міні-завод комплексна бригада з п’яти осіб протягом 3–10 робочих днів. Підприємство виконує ініціативні розробки новітнього обладнання для харчової галузі на базі сучасних технологій. Усе обладнання виготовлено з нержавіючого металу марки 12Х18Н10Т, поєднано системою технологічних трубопроводів, арматури і системою комунікацій, має повну монтажну готовність. Модулі, з яких складають міні-заводи, перевозяться вантажним автомобільним транспортом. За невеликий період часу було розроблено, виготовлено і здано в експлуатацію понад 40 різноманітних міні-ліній і цехів з переробки сільгосппродукції.

Міні-лінії виробництва ВКФ „УкрЮжМолпром” нині вже добре відомі і мають надійну репутацію не лише в Україні, а й на міжнародному ринку обладнання. Технологічні розробки підприємства відзначені „Золотою медаллю Асоціації сприяння промисловості” у 2001 році в Парижі, нагороджені грамотами Держстандарту України.

Розмовляла Оксана Сворик

 

Теги та ключові фрази
Міні -ферма рентабельність, мині-лініі для виробництва, купити мыны завод, рентабельність невеликих мінізаводів, міні обладнання для виробництва, міні-заводи з переробки рису, Сирний міні цех, міні лінія з виробництва, купити мине завод, мініобладнання для виготовлення крохмал&


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.