Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3640
29.05.2007р. |
Сертифікована санітарія від фірми Polchem

Санітарія виробництва – це, насамперед захист продукту від псування, захист здоров'я споживачів, захист іміджу торговельної марки, а отже захист прибутку компанії. Польська фірма PolchemSp.z.o.oпропонує виробникам спеціалізовані мийні та дезинфікуючі препарати, мийні системи та предмети підтримання гігієни.

Фахівці фірми вважають, що санітарія на підприємствах харчової і переробної промисловості є одним з найважливіших чинників якості харчових продуктів. Для виготовлення мийного „реманенту” фірма використовує сучасні технології, вся продукція відповідає нормам ISO 9001:2000. Тривалі лабораторні дослідження та тести, що проводились у провідних польських лабораторіях стали запорукою найкращих результатів. Субстрати високої якості, які використовуються для виробництва, а також раціональна фінансова політика фірми, поєднана з реаліями польської економіки, дали змогу виробляти продукти високої якості за конкурентними цінами.

Доставка продуктів – це, однак, не все. Завдяки сталій співпраці клієнти Polchem постійно перебувають під опікою технічного сервісу фірми. В рамках цієї співпраці фірмам надають безкоштовні консультації, проводять відкриті тренінги для персоналу. Різноманітність обладнання, систем центрального миття та автоматичного дозування, мобільне мийне устаткування, контрольно-вимірювальні пристрої та електричне обладнання, яке фірма постачає своїм клієнтам гарантує дотримання професійної гігієни за нормами Європейського Союзу. Фірма також допомагає впроваджувати сертифікати якості.

Фірма постійно розширює і оновлює торгову пропозицію. Нині Polchem пропонує аплікатори та змішувачі хімії, утворювачі піни, утворювачі піни з аплікацією препаратів для дезінфекції, системи центрального миття з піною в довільній конфігурації з можливою опцією центрального дозування мийних засобів та мобільне обладнання для пінного миття та дезінфекції.

Усі елементи систем та обладнання виготовляються лише з продуктів найвищої якості, вони визнані і перевірені багатьма користувачами, думка яких є авторитетною та вирішальною. Клієнти фірми цінують те, що крім сервісу, вони можуть отримати тут цікаві ідеї, засновані на досягненнях науково-технічного прогресу.

Фірма Polchemпрацює передусім, для своїх клієнтів, а це – власники, відділи продажів, відділи обслуговування клієнтів, консультанти, дистриб’ютори, партнери та конкуренти, до яких фірма завжди ставиться з глибокою повагою – власне вони допомагають підприємству виконувати свою місію та постійно оновлюватися на шляху до сталого успіху.

Людмила Пшеницька-Чала

Теги та ключові фрази
, польська фiрма по виготовленню кремiв, санітарія на підприємстві, санітарія на підприємстві, polchem, ЧП avw .ua, b контакти
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.