Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3724
29.05.2007р. |
Чисте «Меро», або Як навести глянець на виробництві

Комплексну програму гігієни устаткування на основі миючих і дезінфікуючих засобів серії «Меро» пропонує підприємствам харчової промисловості фірма Bilgram&Co.Gmbз Німеччини. Її продукцію застосовують сотні виробників продуктів у багатьох країнах Європи. В нашій країні інтереси цього виробника вже понад п’ять років офіційно представляєкиївське ЗАТ «Карі Ентерпрайз».

– Фахівці нашого підприємства, – розповідає генеральний директор компанії «Карі Ентерпрайз» Андрій Ригалов, – уважно вивчили особливості виробництва м’ясомолочних виробів, пивобезалкогольних напоїв та іншої продукції на вітчизняних підприємствах харчової промисловості та запропонували такий набір миючих і дезінфікуючих засобів, який забезпечує оптимальний і недорогий догляд за устаткуванням протягом усього циклу виробництва. З огляду на особливості діючого обладнання ми пропонуємо засоби, які ефективно діють за будь-якої жорсткості води. Вони придатні як для ручного, так і автоматичного миття і дезінфекції. Всі засоби поставляються в зручному упакуванні: відрами по 15 кг, каністрами – 5, 30, 40 кг або бочками – 200, 240 кг.

Усім засобам серії «Меро» властиві невисока ціна і перевірена часом добротна якість. Це, зокрема, рідкі лужні комбіновані миючі й дезінфікуючі засоби на основі активного хлору. Серед них – «Меро асеп спеціал», який містить у собі 150 грам на літр активного хлору і є чудовим дезінфектором, що вбиває цвіль, бактерії, дріжджі, грибок; він придатний також і для загальної дезінфекції. Робочі концентрації коливаються від 0,5 до 50%. У солодовнях засіб можна використовувати для дезінфекції як самого зерна, так і ємностей, чанів, стін, підлог, стель, повітряних шахт; в пляшкомийних машинах – сприяє реальному збільшенню терміну придатності непастеризованих напоїв. Засіб «Меро РД», який містить усього 50 грам на літр активного хлору, призначений для миття і дезінфекції танків, чанів, шлангів і трубопроводів. З робочою концентрацією 0,5-5,0% його добре використовувати як недорогий засіб, що видаляє одночасно жир, білкові відкладення, хмелеву смолу, а також для видалення винного каменю тощо, діє активно проти цвілі, дріжджів, грампозитивних і грамнегативних бактерій.

Провідним у кислотній групі засобів є комбінований миючий і дезінфікуючий засіб на основі фосфорної і монобромоцтової кислоти «Меро ПСД 100». Засіб відмінно проводить холодну постійну дезінфекцію бочок, цистерн, шлангів і трубопроводів за 0,5-1% концентрації. Він дієвий проти грампозитивних і грамнегативних бактерій (у т.ч. кишкової палички). Іншим засобом у серії кислотних є «Меро СП флюсиг» на основі азотної кислоти. Це недорогий активнокислий миючий засіб для СІП-миття танків, чанів, бочок, трубопроводів, теплообмінників, для зняття невеликого пивного каменю і його профілактики з робочою концентрацією 0,5-3%. Розчиняє органічні й неорганічні відкладення. Його використовують як нейтралізатор і як засіб для обробки після лужного етапу в двоетапному митті. Спеціалізований засіб для одноетапного миття КЕГів «Меро невал 30» з робочою концентрацією 0,5-2,0%використовують також в другому кислотному етапі мийки танків, чанів, бочок, а ще – для зняття жирових, білкових відкладень і накипу.

Унікальним для нашої країни є засіб «Меро бієрштайнпаста» на основі сірчаної кислоти для зняття пивного каменю вручну. Ця паста наноситься шпателем на поверхню танків або чанів шаром, еквівалентним товщині каменю. Після кількох годин (мінімум 30 хвилин) витримки вона усуває навіть найзастаріліший і занедбаний камінь. Видаляє також накипи і вапняний наліт. Спеціально для автоматичного миття і очищення трубопроводів було розроблено «Меро бієрштайнпаста» в рідкому стані.

Окремим відгалуженням у серії «Меро» є засоби для цеху розливу. Це, зокрема, «Меро преплекс червоний» – добавка до каустику в пляшкомийну машину, що містить піногасник. Її мала доза (робоча концентрація складає 0,1-0,15%), додана в лужну ванну пляшкомийної машини, розчиняє етикетки і клей, робить пляшки кришталево чистими і без крапель, запобігає утворенню нальотів і піни. Піногасник «Меро шаумфрай ЛФ» застосовується тоді, коли необхідно ліквідувати піноутворювання або запобігти йому. Надзвичайно низька концентрація (50-100 мл на куб. метр), можливість додавати засіб вручну і низька ціна роблять його оптимальним для нашого ринку. Ще одним засобом для пляшкомийної машини є «Меро гліт ОД». Це матеріал для автоматичного змащування транспортерних стрічок і конвеєрів.

Окремої уваги варті й інші засоби. Наприклад, «Меро Оксолін 15» –  дезінфектор на основі перекису водню і надоцтової кислоти, що діє навіть при температурі до –40°С. Він недорогий і має низькі робочі концентрації (в межах 0,05-0,15%), що робить його ідеальним для СІП-дезінфекції танків, чанів, трубопроводів тощо. Цей засіб є чудовим помічником, зокрема, працівникам молочної промисловості, сприяє збереженню якості продукції. Засобом для зовнішнього пінного миття і дезінфекції моноблока розливу та інших поверхонь є «Меро ветол». Миючий засіб «Меро 422» найліпше заміняє засоби побутової хімії, оптимальний для миття великих площ плитки, скла, кераміки й інших поверхонь, має невисоку концентрацію, йому властивий приємний лимонний запах. А от «Білоклин Едельштальфлеже» – це новий унікальний засіб для догляду за устаткуванням з нержавіючої сталі. Наноситься вручну, втирається в зовнішню поверхню, усуваючи темні плями й інші сліди, підсилюючи блиск поверхні. Вже сама назва DermoMildDesвказує, що це є дезінфікуюче рідке мило для рук, яке захищає шкіру та має широкий спектр дії у знищенні мікробів.

Усі засоби випробувані в Інституті екології, гігієни і токсикології ім. Л. Медмедя, мають гігієнічний висновок і сертифікат відповідності.Компанія «Карі Ентерпрайз» не лише пропонує придбати миючі засоби, а й готова направити фахівців на підприємства, де вони проведуть попередні випробування зразків продукції, складуть попередній план-розрахунок витрат на миючі й дезінфікуючі засоби, забезпечать консультаціями на початковому етапі, а також протягом усього терміну користування.

Олесь Фолюш


Теги та ключові фрази
миття кегів, миючі засоби для харчової промисловості на 1 метер, концентрат засоби для зняття накипу, меро рд, Засіб для зняття накипі
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.