Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3478
29.05.2007р. |
Познанські павільйони харчових досягнень
Протягом чотирьох вересневих днів газета „Харчовик” презентувала учасникам та гостям міжнародної виставки Polagra-Food 2006 власну інформаційну продукцію. Поляків Україна однозначно цікавить, головним чином – як ринок збуту харчових добавок, харчових технологій, нового і, особливо, вживаного обладнання.

Цього року міжнародна зустріч спеціалістів галузі відбувалася з 16 по 20 вересня. Виставка традиційно є однією з найбільших подій харчової промисловості не лише Польщі, а й усієї Центрально-Cхідної Європи. Обсяги експозиції, дійсно, вражають: очевидно, що попри песимістичні прогнози, після вступу до Європейського Союзу рівень виставки почав підвищуватися.

Цьогоріч 1300 учасників з Польщі та 37 країн світу винайняли для роботи 15 павільйонів виставковою площею близько 30 тис. м2. Паралельно з  цією виставкою як самостійний захід відбувався другий Познанський салон харчових інгредієнтів.

Значно спростив спілкування відвідувачів з учасниками поділ виставкової експозиції  на чотири спеціалізованих салони: Салон харчових продуктів та напоїв, Салон обладнання для харчової промисловості, Салон гастрономічного обладнання, Салон франчайзингу та оснащення магазинів.

Міжнародну виставку харчової промисловості Polagra-Food відвідало чимало закордонних делегацій: Литовської республіки на чолі з міністром сільського господарства Казимирою Данутою Прунскіене, Міністерство сільського господарства Словацької республіки на чолі з міністром сільського господарства Мірославом Юрена. Крім того, увагу до експозиції виявило Федеральне міністерство харчування, сільського господарства та захисту споживачів Федеративної Республіки Німеччина на чолі з директором департаменту Глеменсом Норманом.

Відвідали виставку також і посли, акредитовані у Варшаві: Пантеліс Каркабасіс – посол Республіки Греції, Фернандо Флорес – посол Республіки Еквадор, Франціжек Гуціска – посол Республіки Словаччина, Налатамбу Наваратнарян – посол Республіки Шрі-Ланка.

Гостями PolagraFood стали члени дипломатичного корпусу: Володимир Кузнєцов – генеральний консул Російської Федерації в Познані, Міхаель Моргенштерн – заступник генерального консула ФРН у Вроцлаві, а також радники, секретарі та аташе посольств України, а також Данії, Іспанії, Німеччини тощо.

На офіційному відкритті виставки брали слово віце-президент Ради міністрів, міністр сільського господарства розвитку села Анджей Лепер, міністр праці та суспільної політики Анна Калата, міністр будівництва Антоні Ящак.

Polagra-Food  стала чудовою нагодою для міжнародних зустрічей. Свої пропозиції в 15 павільйонах представляли фірми з 37 країн (Аргентини, Австрії, Бразилії, Чехії, Данії, Франції, Греції, Іспанії, Литви, Німеччини, Шрі ланки та Італії, Іспанії, Голландії, Південної Кореї, Литви, Македонії, Норвегії, Пакистану, Росії, Румунії, Швейцарії, Терції, України, США, Угорщини, Великобританії, Китаю, Еквадору, Грузії, Білорусі, Індії та Польщі).

За інноваційність та високу якість продуктів вручали нагороди – золоті медалі. Зокрема, керівництво конкурсу вручило 7 медалей в категорії „Машини та обладнання” і 25 – в категорії „Продукти харчування”. Вирізнення підприємця золотими медалями познанської виставки не лише підтверджує високу якість продуктів, а й збільшує його значення на польському та європейському ринках.

Експоненти Познанського салону харчових інгредієнтів змагались за кубок міністра сільського господарства та розвитку села «Найкращий інгредієнт, корисний для споживачів».

Виставка – це не лише розмови про бізнес, проведення переговорів та підписання контрактів. Присутність на експозиції такого масштабу дає змогу здобути нові знання та обмінятися досвідом. У рамках виставки відбулося кілька десятків семінарів, конференцій та лекцій, що стосувались різних галузей харчової промисловості – кондитерської, хлібопекарської, м’ясної та овочевої. Важливим є той факт, що чимало виставкових подій та конференцій було присвячено якості продуктів харчування. Під час виставки оголосили про створення нового інституту в Польщі – Інституту якості продуктів харчування, основним завданням якого є підтримка та просування на ринку якісних харчових продуктів.

Два дні Polagra-Food були присвячені торгівлі. Під час конференції науковці та підприємцідискутували про роль креативності та професіоналізму в торгівлі, вчилися правильно складати добрий бізнес-план, дізнавалися про правові аспекти умов винаймання приміщень.

Згадаємо також і про такі спеціальні події, як конкурс „Кулінарний кубок Польщі” – єдиний в країні кулінарний конкурс, до участі в якому не можна зголошуватися самому. Щоб стати учасником „кубка”, треба попередньо виграти один з десяти конкурсів майстер-кухні. Також вперше цього року було проведено конкурс за кубок імені Войтека Кандульського у номінації „Найкращий грильяжний торт”. А ще під час виставки Polagrа-Food 2006 було розіграно польський фінал конкурсу „Кубок Луї Лесаффра”.

Не обійшлось на виставці і без Рекордів Гіннеса, яких було встановлено аж два. Так, спільними зусиллями пекарів та кондитерів було виготовлено найбільший та найважчий торт Kremówkа Ppieska (типу „наполеон”), шириною 1,47 м і довжиною 14,85 м. Важив чудо-торт 814,449 кг.

Вперше представили на виставці свою продукцію експортери вин не лише з найбільш знаних регіонів Європи, а й з Аргентини та України.

Організацією та перебіг виставки забезпечували 50 працівників Міжнародних познанських ярмарок і понад 500 додатково найнятих працівників.

На виставку приїхало стільки гостей, що в радіусі 100 км від Познані в жодному готелі не було вільних місць.

 Після вступу у Європейський Союз Польща активно шукає нові ринки збуту, адже харчова промисловість і дотичні до неї галузі почали різко розвиватися та розширюватися. Зокрема, „патрон” виставки Polagra-Food 2006, віце-президент Ради міністрів, міністр сільського господарства і розвитку села Анджей Лепер відзначив, що результатом останніх перемовин у Києві має стати відкриття українського ринку для польських виробників. Нинішня влада, відзначив міністр, має інший підхід до питання входження польських товарів на ринок України, ніж попередня. Проте точного терміну досі ніхто назвати не може. Ще менше певності у міністра щодо ринку Росії. Із свого боку польський уряд зробив все, щоб якнайшвидше вийти на російський ринок. Та й перевірка комісії Європейського Союзу не засвідчила жодних порушень. Та все ж це питання залишається відкритим.

Багато польських підприємств вже мають власні представництва в різних містах України. Інші – лише приглядаються. Шкода, але експонентів з України можна було порахувати на пальцях однієї руки, більше половини з них – пакувальники. Щоправда, в день приїзду „українського” автобуса, стенди оглядало чимало підприємців з різних регіонів України. Особливо цікавили наших земляків гостей павільйони експозиції Taropak, яка розпочалася на два дні пізніше від Polagra-Food. Детальніший репортаж про Taropak 2006 читайте у наступному номері.

Результати реєстрації учасників засвідчили, що більшість з відвідувачів, загальна кількість яких сягнула 42 тисяч – це спеціалізована публіка –виробники, постачальники, науковці та люди, які професійно займаються проблемами харчової галузі. Тож брати участь у Polagra-Food – не лише престижно, а й дуже корисно для будь-якого бізнесу.

Людмила Пшеницька-Чала
Уляна Чуба

 

Теги та ключові фрази
виставки досягнень україни харчові продукти, людмила пшеницька чала, пшеницька-чала людмила, kremówkа, пакувальник тортів, дослідження ринку збуту харчових добавок
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.