Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

3935
20.08.2007р. |
Місце зустрічі – «Інпродмаш»

Вересень уже традиційно відкрив виставковий сезон в харчовій промисловості. Першою за порядком відгомоніла в київському комплексі «Експоцентр України» виставка «Індустрія пива і безалкогольних напоїв», яка плавно перейшла в Свято пива з народними гуляннями та різними розважальними заходами і конкурсами. Але, хай дарують шановні представники ринку пива та безалкогольних напоїв, першою в значенні наймасовішого місця зустрічі харчовиків-професіоналів для ділового спілкування, укладання контрактів і визначення тенденцій подальшого розвитку, однозначно, стала виставка харчового машинобудування та пакування «Інпродмаш/Упаковка», що відбулася в Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті. До речі, її організатор – виставкова компанія «АККО Інтернешнл» доклала значних зусиль і одночасно у ці ж дні провела у своєму комплексі, що в Пушкінському парку, ще й головний кондитерський форум країни – міжнародну виставку «Ласощі».

15-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання, технологій для харчової промисловості «Інпродмаш 2006» і 7-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання і матеріалів для пакування «Упаковка 2006» відбулися як спільний захід 11-14 вересня цього року. Її організувала виставкова компанія «АККО Інтернешнл» за підтримки Міністерства аграрної політики України.

Привітати учасників та відвідувачів виставки на урочисту церемонію її відкриття прибули заступник міністра аграрної політики України Іван Димчак, начальник департаменту продовольства Юрій Кіщак, віце-президент Торгово-промислової палати України Валерій Білий, надзвичайний і повноважний посол Республіки Литва Алгірдас Кумжа, радник надзвичайного і повноважного посла Федеративної Республіки Німеччини з питань сільського господарства, продовольства і захисту прав споживачів Штефан Крессе и представник асоціації VDMA Бріджит Шнайдер.

Виставки «Інпродмаш» і «Упаковка» вже традиційно і цілком заслужено вважаються найбільш представницькими виставковими заходами в галузі харчового машинобудування й пакування в нашій країні. Цього року загальна площа експозиції – 10 тис. кв. м (торік – 7,5). У виставках взяли участь понад 220 (торік – понад 170) компаній з 21 країни: Австрії, Азербайджану, Бельгії, Білорусі, Угорщини, Німеччини, Данії, Ізраїлю, Індонезії, Італії, Нідерландів, Польщі, Росії, Румунії, Словаччини, США, Туреччини, Франції, Швейцарії, Чехії і, звичайно, України.

З 2006 року, відповідно до угоди між компанією "АККО Інтернешнл" та Федеральним Міністерством економіки Німеччини (BMWI) й Комітетом німецької економіки з організації виставок і ярмарок (AUMA), у виставках «Інпродмаш» і «Упаковка» офіційно на загальному національному стенді беруть участь підприємства Федеративної Республіки Німеччини.

Для компанії "АККО Інтернешнл" проекти «Інпродмаш» і «Упаковка» не відокремлені, а єдиний широкомасштабний виставковий захід, який спеціалізується на переробному та пакувальному обладнанні для харчової промисловості. Більшість учасників тут пропонують повний спектр послуг з переробки харчової продукції – від розроблення до упаковки готового виробу. Тому виставка «Упаковка» раніше містила обладнання і матеріали для продуктів харчування. Однак останнім часом темпи зростання вітчизняного промислового й агропромислового комплексу, високі вимоги до якості, зовнішнього вигляду продукції та зручності транспортування визначили підвищений попит на промислове пакування. Цим і пояснюється зростання інтересу до цьогорічної виставки «Упаковка» та значне розширення її номенклатури.

Що стосується експозиції «Інпродмаш», то рік за роком вона розширюється, викликаючи стабільну зацікавленість у спеціалістів харчової галузі. Тут укладають торгові контракти, демонструють новинки високоефективних технологій, обладнання й матеріалів, представлені харчові добавки, спеції, ароматизатори тощо. Так, фірма «Інтекна» пропонувала і обладнання для м’ясної промисловості – кутери, шприци, вовчки, фаршомішалки, машини для зняття шкіри тощо; і машини та матеріали для пакування продуктів – пакування у вакуумі, стретч-плівці, термоформувальних машинах, модифікованій атмосфері; і приправи та функціональні добавки до м’ясних виробів. Обладнання для виробництва пельменів, макаронних і кондитерських виробів, а також для заморожування від понад двадцяти вітчизняних та закордонних заводів-виробників готова постачати покупцю фірма «ІТО-Київ». Основним напрямком діяльності заводу «МілаМ» з Луганська є виготовлення обладнання для м’ясопереробних підприємств: коптильно-варильні камери; окремі вузли забійних цехів; міжопераційні технологічні столи, місткості, стелажі; санітарні шлюзи, сушарки тощо. Добре відоме в галузі й підприємство «Полтавамаш”, яке проектує, виготовляє і реалізує забійні, ковбасні та консервні цехи, різноманітні виробничі лінії та компресорні станції. Інший наш виробник – завод «Київпродмаш” продукує хлібопекарські машини, зокрема, тістомісильні, формувальні, а також інші лінії для посипання, намазування, глазурування тощо. Цілком іншими характеру були пропозиції компанії «СВ Альтера» - комплексні рішення з автоматизації для пакувальної, харчової, переробної промисловості, низьковольтне комутаційне обладнання, контрольно-вимірювальні прилади, датчики та перетворювачі, двигуни й інше.

Компанія «Альфа Пак», лідер у виробництві найскладніших багатошарових пакувальних матеріалів, представила новинки цього року – контейнери з друком IN MOULD (міжшаровим глибоким друком), пакети для стерилізації, які витримують пастеризацію в автоклаві, бар’єрну упаковку, термоформувальні, бар’єрні плівки із захистом від ультрафіолету з міжшаровим малюнком та ефектом «легкого відкриття».

Фірма «ВТР» запропонувала низку високоякісних функціональних добавок і смакових композицій, спецій, ароматизаторів, а також колагенові оболонки. Технологи компанії виїжджають на підприємства клієнтів і допомагають відпрацьовувати технологію виробництва продукту.

Суміші спецій також представили на виставці компанії Ion Mos (Румунія), «Шанс» (представник австрійської компанії ZALTECH GmbH International в Україні), вітчизняний виробник спецій – підприємство «Караван», російський – «Омега Фуд Технолоджі» та інші.

Група компаній «Технопродсервіс», яка займається постачання, інсталяцією і сервісним обслуговуванням обладнання, представила новинки на ринку – дефростація без втрат, технології Cook-in-beg від фірми LUTETIA,.

Компанія «Могунція-Україна» представила новинки в галузі пряних сумішей спецій і харчових композицій для традиційних ковбасних виробів, маринадів, а також гідроколоїди нового покоління та рослинну клітковину «Вітацель».

Просторими на виставці були стенди таких компаній, як «Матімекс-Україна», «Рапс Україна», «Могунція-Україна», «Шаллер-Київ», «Свента АГ», «Проксіма ГМБХ», BaronS.A., Begarat, N&NNadratowskiтощо.

Об’єднаний виставковий захід «Інпродмаш/Упаковка» яскраво засвідчив упевнений поступ харчової галузі до новітніх технологій, а тисячі його відвідувачів підтвердили великий інтерес до подальшого розвитку своїх виробництв.

 

Теги та ключові фрази
фаршомишалка полтавамаш, виставка інпродмаш 2012, фаршомішалки, фаршомішалка(малюнок), малюнок фаршомішалки, фаршомішалка, ionmos форум, ФАРШОМІШАЛКИ, новинки виставки інпродмаш, обладнання столів при зустрічі в туреччині


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.