Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

7667
20.08.2007р. |
„Технолог” модернізує коптильні камери

Про новинки обладнання ТОВ ПП „Технолог” на українському ринку мясопродуктів розповів В’ячеслав Йовик, представник відділу маркетингу компанії:

Яке обладнання пропонує нині ваше підприємство на ринку України?

– Виробниче підприємство „Технолог” понад 15 років спеціалізується на виробництві харчового обладнання промислового призначення (це понад 30 найменувань продукції) Для оснащення коптильного виробництва підприємство випускає коптильно-варильні камери, вакуумні м’ясомасажери і парогенератори. Окрім того, підприємство пропонує обладнання для перероблення горіхів, кави, зерен соняшнику, сушильне, фасувальне і пакувальне обладнання, дистилятори, змішувачі, а також нестандартне технологічне обладнання тощо. Технологічне устаткування „Технолог” вирізняється надійністю, простотою у налаштуванні та експлуатації.

Розкажіть детальніше про новинки?

– Цього року підприємство освоїло випуск автоматизованих привідних димогенераторів для модернізації існуючих коптильних камер. Дане обладнання забезпечує стабільне рівномірне подавання диму до коптильної камери і дає змогу здійснювати копчення у напівавтоматичному режимі.

Димоповітряну суміш отримують під час тління коптильного матеріалу. Якість і склад коптильного диму залежить від співвідношення кількості повітря, яке подається до зони тління, швидкості відведення диму, температури, повноти згорання, вологості, ботанічного виду дровини.

Завдяки системі електрозапалювання відбувається власне загорання і підтримування тління. Оптимальну температуру підбирають, зважаючи на розмір і вологість коптильного матеріалу. Щільність диму регулюють шиберами, які є в димоході.

Механічний перегрібач завантажує і рівномірно подає коптильний матеріал. Попіл, який утворюється під час тління, перешкоджає згоранню матеріалу. Перегрібач видаляє попіл із зони тління.

Димогенератор забезпечує роботу камер різного об’єму завантаження і різноманітної конструкції. Здебільшого, коптильні камери вже мають у своєму складі агрегатний блок для спеціального втягування диму і циркуляції димоповітряної суміші. За відсутності такого блоку, наприклад, у стаціонарних камерах димогенератор комплектується системою примусового подавання димоповітряної суміші до коптильної камери.

До складу димогенератора входить також виносний блок керування. Оператор має можливість задавати часові параметри роботи усієї системи, регулювати інтенсивність утворення димоповітряної суміші, керувати завантаженням і вивантаженням матеріалу. Інтенсивність утворення димоповітряної суміші варіюється шляхом встановлення оптимального рівня розжарювання ТЕНів і оптимального режиму роботи механічного перегрібача. Енергонезалежний таймер дає змогу зберігати задані установки на необмежений час і неодноразово їх використовувати.

Інтенсивність та рівномірність утворення димоповітряної суміші залежить від розмірів і однорідності коптильного матеріалу. При використанні матеріалу з різною величиною фракції або дрібнодисперсного матеріалу згорання відбувається нерівномірно і може супроводжуватися появою полум’я. Дим, який утворюється при згоранні деревини з великими язиками полум’я, містить менше корисних компонентів і насичений вуглекислим газом. Змінюються також його технологічні властивості: з’являється неприємний присмак пригорілого. Система полум’ягасіння шляхом дозованого впорскування води в зону здіймання полум’я ефективно перешкоджає такому загоранню коптильного матеріалу.

При холодному копченні може виникнути потреба стабілізувати температуру диму. У такому випадку до комплекту поставки може входити охолоджувач проточного типу або охолоджувач на базі холодильного агрегату.

На закінчення процесу копчення перегрібач видаляє залишки попелу і незгорілого матеріалу із зони тління, а система викидання диму – залишки димоповітряної суміші з димоходів. 

У складі димоповітряної суміші є дрібнодисперсні частинки попелу, сажі, пари води. Окрім того, кислоти, які є в димі, особливо мурашина і пропіонова, – мають неприємний смак і запах. Для очищення диму димогенератор комплектують системою водного очищення. Ознакою добрих коптильних властивостей є світлий колір диму, оскільки ароматичні компоненти містяться саме в димоподібній фазі. Фахівці встановили, що основою аромату коптильного диму є гваякол, метилгваякол, пірокатехін, ванілін, метилциклопентадіон.  

Таким чином, для якісного копчення важливим є склад і розмір фракції коптильного матеріалу.

ВП „Технолог” пропонує ще одну новинку – устаткування для отримання коптильної щепи. Устаткування призначено для отримання коптильної щепи з гілля і брусків. Можна вибирати оптимальну величину фракції коптильного матеріалу в межах 1,5... 2 × 2... 15× 3... 20 мм. Встановлення на виробництві даного устаткування дає змогу отримувати коптильний матеріал однакового розміру, створювати коптильні суміші та надати продукту неповторних смакових і ароматичних властивостей.

Яке обладнання нині продається найкраще?

–  Усе наше обладнання користується непоганим попитом у виробників. Останнім часом дуже виріс попит на коптильні камери для м’яса та риби.

Підготувала Оксана Сворик

 

Теги та ключові фрази
промислові коптильні для риби, производители коптильних камер для холодного копчення риби киев, коптільна ковбаса, коптильні, промислові коптільні, контроль та регулювання температури в коптильні камери, побудувати коптілку, як забрати конденсат з коптільної камери для риби, як забрати конденсат з коптільної камери, коптильні установки
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.