Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
З 2011 року площі під виноградом в Україні скоротилися вдвічі
27.02.2020р.

З 2011 року площі під плодово-ягідними культурами в...

МХП: Більше 10 країн ввели заборону на імпорт курятини
27.02.2020р.

У зв’язку зі спалахом пташиного грипу, що було...

В Києві обговорять стан та перспективи молочної галузі до 2030 року
26.02.2020р.

У 2019 імпорт всіх видів молочних продуктів зріс на 60%...

Ціни на сировинне молоко під тиском переробників
25.02.2020р.

Оператори сектору переробки продовжують наполягати...

На Київщині відкрили ферму з відгодівлі овець і бичків
25.02.2020р.

Компанія з іноземними інвестиціями Livestock4Export...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

7588
25.05.2007р. |
Шукайте на „Інпродмаші”...

Для бізнесу головне – бути вчасно поінформованим. Тож, напередодні найбільшої виставки обладнання та технологій ми поцікавилися у постачальників обладнання, які новинки вони привезуть на експозицію. Про новинки на ринку іноземного обладнання розповів Іван Грод, генеральний директор компанії „МатімексУкраїна”, а про вітчизняні здобутки в цьому секторі – читайте на сторінці ХХХ.

– Які новинки представлятимете цього року на виставковому стенді ваша компанія?

– Закрите акціонерне товариство "Матімекс-Україна" – порівняно молода фірма, заснована в 1996 р., як австрійське представництво головного офісу "Матімекс" Одним з напрямків його діяльності є продаж на ринку нашої країни різноманітного обладнання для забою, м'ясопереробки, виготовлення напівфабрикатів, обладнання для нарізки, фасування для м'ясопереробних підприємств. Представляючи якісне обладнання таких провідних європейських виробників, як Handtmann, Autotherm, Poly-Clip, Inotec, Laska для харчової промисловості, компанія "Матімекс-Україна" є лідером галузі і постійно зміцнює своє становище на ринку. Піклуючись про своїх клієнтів, вона створила групу висококласних спеціалістів-налагоджувальників, які навчалися на заводах Австрії та Німеччини. Під час запуску та регламентних робіт професійно забезпечують ефективну роботу сучасного обладнання. Будь-яку нестандартну ситуацію, що може виникнути з обладнанням, співробітники компанії ліквідують упродовж 24 годин.

Кожного сезону наш колектив намагається внести та запропонувати клієнту більш досконалий і водночас економний продукт. Масштаби діяльності компанії зростають, а відповідно, зростає кількість цікавих новинок. Лідером з новинок є всесвітньо відома фірма Handtmann, що представляє одразу екілька своїх розробок.

Найцікавішою з них є, безумовно, революційна система неперервного виробництва „безоболонкових” колбасних виробівHandtmann ConPro. Унікальне впровадження, що ґрунтується на природних якостях оболонки VegaCasing фірми Ruіtenbergi модульних функціональних вузлів Handtmann, відкриває нову епоху в м’ясопереробній промисловості. В системі використовують два вакуумних шприци. Один із них постійно подає фарш, який за допомогою головки екструдування акуратно обволікається тонким шаром оболонки, що надходить з другого шприца. Оболонка, проходячи через ванну зі спеціальним розчином, фіксується і подається на стрічкові транспортери, а потім на відрізний механізм AL системи. Вражаюча продуктивність, значне скорочення витрат на оболонку і експлуатаційне обслуговування роблять систему ConPro справжнім хітом.

Наступна новинка від Handtmann – це лінія порційного м’ясного фаршу GMD 99-2GD. Разом з вовчком-м’ясорубкою (GD93-3 або GD93-5) це рішення для рентабельного виробництва м’ясного фаршу високої якості і тривалого зберігання.  Автоматичне керування дає змогу інтегрувати дану систему в комплексну автоматизовану лінію, що передбачає запаковування фаршу і подальшу його переробку.

Цікавою є й остання новинка конструкторів фірми „Inotec-емульсипатори, яка дає змогу визначати вміст жиру, вологи та білка у фарші за допомогою спектрального аналізу.

Процвітаючій компанії „Матімекс–Україна”  участь у виставці дає змогу представити широкому колу споживачів нові розробки у сфері обладнання. Для задоволення попиту клієнтів та його інтересів на цьогорічній виставці „Індпродмаш” 2006 ми плануємо представити наступне обладнання: шприци Handtmann VF 620 FPA, Handtmann VF 628 FPA; кліпсатори Poly-Clip FCA 3430-18, Poly-Clip FCA 3442, Poly-Clip PDC-F 700; вовчок Laska WW 160-2; етикетувальник Tavil ETVI 100S; перев’язувальну машину Handtmann Italien AB 60 MP; сосискоріз Іnotec WT99-S; мікрокутер (емульсітатор)InotecI 175CD-75D.

Купуючи обладнання від "Матімекс–Україна", ви завжди впевнені в правильності свого вибору: це висока якість за прийнятну ціну. Нашим основним принципом є задоволення вимог клієнта за допомогою сучасного обладнання та найвищого рівня сервісу.

 

Чим обладнання, яке пропонує ваша фірма, відрізняється від аналогічного фірм-конкурентів?

– Сучасний розвиток м’ясопереробної галузі неможливий без використання передового обладнання. У цьому змогли переконатись провідні підприємства, що обладнали своє виробництво висококласним устаткуванням обладнанням від "Матімекс–Україна".

Усім відомо, що рішення про придбання обладнання є для підприємства з пріоритетних: від цього залежить стабільна робота компанії та якість продукції, що випускається. Однак не менш важливим є вибір постачальника. У "Матімекс–Україна", ви можете одразу придбати широкий спектр обладнання провідних європейських виробників, що дуже зручно. Це суттєво зекономить час, енергію та гроші, а індивідуальний підхід до кожного замовника дасть змогу визначити найзручніші форми співпраці. Наприклад, найдорожчі моделі обладнання ми пропонуємо в кредит.

Ви отримаєте ще і високий рівень сервісу. На сьогодні ми пропонуємо високопродуктивне, ексклюзивне обладнання з великим терміном експлуатації.  Фірма Autotherm, яку ми представляємо, одною з перших, розпочала використовувати в термокамерах пародимогенератор, що зменшує витрати при обробленні продукту і скорочує час копчення.

Фірми – виробники обладнання інтенсивно вкладають капітал в інновації та впровадження новітньої технології. Одним з прикладів є фірма Handtmann. Раніше шприци Handtmann були з гідравлічним приводом, а зараз використовують точніші та швидкодійні сервоприводи та волоконну оптику. А фірма Inotec, за бажанням замовників, монтує металодетектори, що запобігають випадковому псуванню техніки.

Купівля  лише обладнання без пакету сервісних послуг економічно невигідна. У нас ви отримуєте гарантію на обладнання та профілактику, а за необхідності – і ремонт. Деталі, що зносились, доставляємо своєчасно на замовлення, і більшість з них є на складі у м. Києві.

– Яке обладнання продається нині найкраще?

– У списку обладнання, запропонованого компанією „Матімекс-Україна”, важливе місце за кількістю продаж посідають кліпсатори фірми зі світовим іменем – Poly–Clip. Ці машини вирізняються економічністю, універсальністю та зручністю в технологічному обслуговуванні. Гама кліпсаторів досить широка та різноманітна: від простих настільних механізмів на одну скріпку до автомата з кліпсуванням подвійної скріпки до 120 тактів за хвилину. Завдяки високоінтелектуальним технічним рішенням фірма Poly-Clipдосягла того, що навіть на напівавтоматичному кліпсаторі, не кажучи вже про автомати, можна без особливих проблем кліпсувати білкозінову оболонку. На кліпсаторах інших фірм-виробників є практично неможливо. Вибравши одного разу машину з логотипом Poly-Clip, ви забудете про проблеми, пов’язані з простоюванням даного обладнання.

Ми фахово відбираємо фірми-постачальники, які пропонують найсучасніше обладнання, що має оптимальне співвідношення ціна/ якість. Зараз розробляємо програми, що дають змогу обладнанню іноземного виробника конкурувати за ціною з обладнанням вітчизняного виготовлення.

Це стане передумовою створення виробництва, яке матиме низьку вартість, малий термін окупності, і буде високотехнологічним. Наше обладнання дасть змогу налагодити прибуткове виробництво якісної продукції.

Обладнання німецької компанії Autotherm для кліматизаціїї та копчення, ексклюзивним представником якої є „Матімекс-Україна” – продається нині досить успішно. Багаторічний досвід у поєднанні з бездоганною якістю і унікальними технічними і технологічними розробками дають змогу створити оптимальні камери для виробництва високоякісної продукціїї. Особливим попитом користуються камери гарячого копчення із запатентованою системою парового копчення на основі роботи пародимогенераторів. До основних переваг обладнання Autotherm можна віднести збільшення виходу продукції, скорочення часу копчення і стабільний колір продукції, що виробляється. Необхідно зазначити, що всі камери та необхідне обладнання розробляють лише за індивідуальним проектом з урахуванням усіх вимог замовника і особливостей наявного виробництва.

Велике зацікавлення викликає вакуумний шприц HVF-900, спеціально розроблений для виробництва шинок та іншої великошматкової продукції.

Обладнання від "Матімекс - Україна" з честю витримало випробування часом і впевнено продовжує здобувати нових шанувальників.

Підготувала Олена Демуш

Теги та ключові фрази
handtmann vf 620 инструкция, игра на нокиа700, polY-clip3430, полікліп в україні, представники Handtmana в Україні, wt 99-s inotec цена, клипсатор poly clip pdc 700-f, кліпсатор+полікліп+3442, мікрокутер inotec, ab-60mp
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.