Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Замовити доставку напоїв
29.12.2020р.

Найнеобхіднішим продуктом життєдіяльності...

Favorite Food & Drinks – грандіозна подія у харчовій галузі
13.11.2020р.

Ваш продукт вартий визнання! Тому запрошуємо усіх...

Какую вкусную пиццу заказать домой или в офис?
18.09.2020р.

Толстая и мягкая, тонкая и хрустящая, классическая...

Унікальна можливість взяти участь одночасно у двох виставках
03.09.2020р.

Наша команда прийняла рішення про проведення...

FoodMaster & PrivateLabel-2020
08.07.2020р.

11-а Міжнародна бізнес-зустріч для розвитку співпраці...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

4225
25.05.2007р. |
Genesis піклується про пекаря

 Кожен продавець шукає свого споживача, а кожен покупець – свій товар. Ця народна мудрість чудово накладається на маркетингові стратегії сьогодення. Свого споживача хлібопекарського та кондитерського обладнання на українському ринку цілеспрямовано шукає польська фірма Genesis. З директором Genesisп. Вітольдом Сірим ми й мали нагоду поспілкуватись в українському офісі компанії. 

– Коли було засновано фірму і обладнання чийого виробництва ви представляєте?

– Фірму Genesis було засновано в Польщі у 1995 році. В Україні працюємо з 1997 року, тоді ми допомагали оснащувати перші пекарні в Тернополі, а потім поступово й систематично розвивали нашу діяльність. Цього року було засновано фірму „Genesis-2 Україна” – дочірнє підприємство польської фірми, головний офіс якої розташований у смт Запитів (Львівська обл.) поблизу митниці.

Спеціалізуємося на продажу вживаного та нового обладнання в Польщі та Україні. Компанія продає нове хлібопекарське та кондитерське обладнання польських, італійських та іспанських виробників. Щодо вживаного, то пропонуємо обладнання німецького виробництва, яке ремонтуємо, даємо на нього гарантію (півроку) та сертифікати Європейського Союзу. 70–80% обладнання, яке продається в Україні – вживане.

Нині ми започатковуємо власне виробництво обладнання і плануємо розпочати свою діяльність вже з 2007 року.

Зараз в Україні активно працюють наші представництва, продавці обладнання, маємо налагоджений власний сервіс, магазин та склад.

– На якого класу виробника спрямовані продажі компанії: це великі хлібозаводи чи середні та малі пекарні?

– Головним чином, ми орієнтуємось на малі та середні пекарні потужністю до 20 тонн продукції на добу. Український ринок хлібопекарського обладнання, за розвитком якого ми тривалий час спостерігаємо, – специфічний, який розвивається доволі динамічно. Люди звикли до продукції великих хлібозаводів та масового випікання хліба. Польські виробники більшого значення надають не кількості продукції, а її асортименту. Наприклад, якщо пекарня виробляє 2–2,5 тонни хлібобулочних виробів на добу, то це – 45  видів продукції. Натомість пекарня в Україні може випікати 2–2,5 тонни лише одного виду продукції на добу (батони чи хліб).

В Україні зараз вже є тенденція до збільшення та покращення асортименту продукції. Ми спостерігаємо це, зокрема, в пекарнях, з якими співпрацюємо систематично. І це щоразу кращий асортимент, щоразу нові продукти. Часто саме від нас чекають пропозицій стосовно можливостей того чи іншого обладнання для виготовлення якогось нового виду продукції. У Польщі маємо свою пекарню та цукерню, тому маємо куди запросити наших колег з України для навчання.

 – З приходом на цей ринок, яким бачите своє майбутнє тут?

– Ми зацікавлені українським ринком, кілька років були відвідувачами виставки „Хліб”  яка щороку відбувається у Києві. Цього року вперше були учасниками цієї експозиції. Маємо досвід монтування пекарень на Східній Україні: в Одесі, Луганську, Дніпропетровську. Ми намагаємось формувати свою торгову мережу так, щоб у кожному регіоні був сервісний центр з фахівцями, які б вчасно і оперативно надавали клієнту необхідну допомогу. Після запуску обладнання не залишаємо наших клієнтів самих:у разі необхідності, сервіс, що міститься на Україні, здатен дуже швидко досягнути пекарні, які нас потребують, а саме це і є нашою великою перевагою над конкуренцією

Ми свідомо не запрошуємо спеціалістів з Польщі, оскільки вони повинні бути тут, а пекар має, насамперед, відчувати опіку з боку фахівця в Україні. Працівники наших сервісних центрів навчаються у Польщі.

– Чи плануєте надалі розширювати ринки збуту пропонованого обладнання?

– Ми періодично монтуємо обладнання в Німеччині, туди ж експортуємо продукцію. Цікаво, що, купуючи німецьке обладнання, ми ремонтуємо його і продаємо назад до Німеччини. Зокрема, займаємось ремонтом печей потужних німецьких фірм MIWE, WERNER&PFLEIDERER i WINKLER. Це висококласні печі, які тривалі та довговічні в експлуатації завдяки використаним у їх роботі конструкційним рішенням та матеріалам найвищої якості. 

Також продаємо обладнання до Канади, США, Росії. Ми не проводимо на цих ринках спеціальної маркетингової політики. Маємо поодинокі випадки продажів та монтування пекарень у Великобританії, Італії, коли хтось знає фірму Genesis і виїжджає за кордон, щоб розпочати там свій бізнес.

В асортименті пропонованого обладнання фірми Genesis: хлібопекарські печі, тістомішалки, ділильнокруглильне, розкатувальне обладнання та міксери, просіювачі, хліборізки, ферментаційні камери, мийки та інше пекарське обладнання.

Оксана Сворик

Головний офіс фірми Genesis розташований в м. Бахуж (30 км на південь від Жешува). Садиба займає 11 га землі (колишня територія польських колгоспів), де міститься пекарня, цукерня, склади і гарний парк. Також є представництво фірми в Жешуві.

Genesis–компанія з приватним польським капіталовкладенням, з 2000 р. – товариство з обмеженою відповідальністю. 

 

Теги та ключові фрази
пекарня цукерня в польщі, genesis пекарське обладнання у польщі, продаш пекарського обладнання в Жешеві Польші, стаття про пекарів, пекарське обладнання фірми, генесіс – 2 україна, пекарське обладнання тернопіль, генезис 2 польща, Все про пекаря, польські хлібопекарські пічі в україні
Більше статей за тегами


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку   Інші статті
04.01.2011р.

Крокуємо у ногу з часом

«Структура ринку молочних інгредієнтів за останні 3–4 роки фактично не змінилася. Так, на ринку з’являються нові виробники, нові продукти, але їхня частка не настільки велика, щоб кардинально змінити ситуацію. Лідерство на ринку України, як і раніше, належить закордонним компаніям-виробникам, які націлені на інновації та новітні технологічні рішення і відіграють роль провідного «локомотива» молочної галузі», – розповіла кандидат технічних наук, заступник директора з науки та зовнішньоекономічних зв’язків компанії «Продсервіс» Тамара Ілляшенко.

04.01.2011р.

Особливості виробництва ковбас

Для кожного виду ковбасних виробів є певний процес виготовлення, затверджено технологічні інструкції та рецептури. Суворе дотримання рецептів, технології та санітарного режиму процесу є обов'язковою умовою одержання високоякісних ковбасних виробів.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.