Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 


Останні новини
Останні новини
Спільнота м'ясної індустрії. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Завдяки цьому майданчику ми хочемо бути ще ближче до...

Спільнота пекарів та кондитерів. ДОЛУЧАЙТЕСЬ!
14.05.2020р.

Для Вас буде зібрано усі найсвіжіші та актуальні...

У 2019 році Україна експортувала вина на $11,9 млн
10.03.2020р.

Про це свідчать дані Держстатистики

В Україні створюють породу «бройлерних» ягнят
05.03.2020р.

В Україні планується створити нову вітчизняну...

Опитування
Опитування

Якої інформації на нашому порталі Вам би хотілося бачити більше?

2179
24.05.2007р. |
Про порядок категоризації харчової продукції
Кабінет України затвердив Порядок внесення харчових продуктів до категорії харчових продуктів спеціального дієтичного споживання, функціональних харчових продуктів та дієтичних добавок, а також Порядок проведення державної реєстрації такої продукції. Це закріплено у постанові КМУ №1023 від 26 червня цього року.

Документ прийнятий відповідно до ст. 28 Закону України „Про безпеку та якість харчових продуктів”. Згідно із затвердженим порядком, експертиза, пов’язана з внесенням харчових продуктів до категорії спеціальних, проводиться установами державної санітарно-епідеміологічної служби, уповноваженими головним державним санітарним лікарем України. Для виконання робіт з віднесення харчового продукту до категорії спеціального виробник чи постачальник звертається до Міністерства охорони здоров’я з відповідною заявою.

Віднесення харчових продуктів до категорії спеціальних здійснюється МОЗ шляхом проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи, за результатами якої складається висновок, який затверджується головним державним санітарним лікарем України (або його заступником).

Позитивний висновок є основою для державної реєстрації спеціального харчового продукту. Харчовий продукт не може належати до категорії спеціального в разі його невідповідності обов’язковим параметрам безпеки та мінімальним специфікаціям якості.

Дослідження (ідентифікація, дослідження та оцінювання ефективності) спеціального харчового продукту проводяться в установах, організаціях та лабораторіях, перелік яких затверджує головний державний санітарний лікар України.

З моменту набрання чинності новим документом (1 вересня 2006 р.) втрачають силу постанови від 30 червня 1998 р. №1187 „Про затвердження Порядку віднесення харчових продуктів до категорії спеціальних” і від 23 червня 2004 р. №942 „Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації спеціальних харчових продуктів та висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на продовольчу продукцію”.

Ксенія Федорів

Теги та ключові фрази
арда трейдинг, b контакті


Поділіться цією інформацією в соцмережах, дякуємо за популяризацію порталу:
Також Ви можете:

Додати до закладок Підписатись Версія для друку

Коментарів немає, будьте першими та розпочніть дискусію


   Інші статті
19.04.2011р.

Приватному виноробу для благородних напоїв

Для багатьох професіоналів і аматорів виноробство стало стилем життя або цікавим хобі. Тож не дивно, що кількість невеликих господарств і виноробів-аматорів збільшується в усіх виноробних країнах і навіть у регіонах, де промислового виноградарства не існувало. Розвивається приватне виноградарство й виноробство і в Україні.

15.03.2011р.

Фрукти й овочі сонячної Македонії

Македонська компанія «ГЕНЕЛ» створена у 1993 р. Її структурний підрозділ «ГЕНЕЛ АГРО» експортує свіжі, заморожені і консервовані овочі та фрукти, молочні продукти (бринзу і сир) і вишукані македонські вина.

Більше статей за тегами
Пропозиції, що можуть Вас зацікавити
Більше пропозицій за тегами

При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.