Закрити

  Авторизація

Логін
Пароль
Запам'ятати на 2 тижні?

Забули пароль?
Якщо ви незареєстровані, пройдіть реєстрацію
 

Реклама в газеті «Харчовик» та спеціалізованих виданнях «М’ясна індустрія» і «Пекарня та Кондитерська»

 Широке розповсюдження інтернет-порталів, безумовно, є прогресивним явищем завдяки їх оперативності та доступності. Водночас не втрачають свого значення паперові носії інформації, тобто традиційні газети, адже надрукована в них інформація зберігається на будь-який термін, потрібний споживачу, тобто передплатнику. Це своєрідний документ, який не можна стерти, щоб замінити його іншим.

Тому ми пропонуємо Вам розміщення реклами в газеті «Харчовик» та спеціалізованих виданнях «М’ясна індустрія» і «Пекарня та кондитерська» (журнали, формат А). Можливість вибору різних форм реклами в різних цінових сегментах дає змогу рекламуватись у наших виданнях як великим компаніям, так і представникам середнього та дрібного бізнесу.

 

Перегляньте медіа-план, дізнайтеся ЦІНИ на рекламу без завантаження файлу

або Завантажте медіа-план у PDF українською (ціни у гривнях), чи англійською (ціни у євро)
 

Газета Харчовик


  Всеукраїнська галузева газета «Харчовик» - видання для виробників і постачальників харчової та переробної галузі. Виходить з двома спеціалізованими виданнями «М’ясна індустрія» і «Пекарня та кондитерська».

«Харчовик» подає достовірну, своєчасну та якісну інформацію про стан і тенденції харчової галузі, публікує офіційну інформацію, оглядові та аналітичні матеріали, галузеві та корпоративні новини, репортажі про галузеві події, у тому числі виставки, конференції тощо.

«М’ясна індустрія» і «Пекарня та кондитерська» - спеціалізовані видання, у яких публікуються статті про нове обладнання, технології, інновації для виробництва м’ясної, хлібної та кондитерської продукції.

«Молочна індустрія»  – постійна тематична сторінка «Харчовика», на якій всвітлюється інформація про сировину, обладнання, інгредієнти, технології для молокопереробної промисловості.

Періодичність виходу «Харчовика» –  раз на місяць. Тираж – 5000 прим.
Періодичність виходу «М’ясної індустрії» і «Пекарні та кондитерської» – раз на 2 місяць. Тираж –  3 000 прим. 
Розповсюджується «Харчовик» разом із спеціалізованими виданнями «М’ясна індустрія» і «Пекарня та кондитерська» за передплатою, на спеціалізованих виставках та розсиланням на підприємства харчової та переробної промисловості.


 

Додайте коментар, висловіть свою думку

Роман | 06.10.2016 12:17:52

Чи можливий обмін статтями, банерами? Гадаю інформація буде цікава для ваших читачів.

[Відповісти]
Роман | 06.10.2016 12:14:13

На яких умовах можна розмістити інформацію про Літературу з харчової промиловості? Цікавить як на порталі так і в друкованих виданнях.

[Відповісти]

   Сторінки: 1
 Производитель предлагает пенополиуретан оборудование
При використанні матеріалів посилання на www.harchovyk.com (для інтернет ресурсів з гіперссилкою) обов'язкове.